امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391
(۱۳۹۱-۲-۲۳، ۰۲:۲۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۳، ۰۲:۱۸ عصر)**urban designer نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۰، ۱۱:۲۱ عصر)AliReza نوشته است: دانلود 21 سوال برای اولین بار در ایران شهرساز و فقط ساعتی بعد از کنکور آزاد 1391
تشکر از مهندس mahbibe-G
دانلود کنید:

دانلود دفترچه سوالات و خرید توسط ایران شهرساز و در اختیار قرار دادن آن به صورت رایگان همانند سوالات کنکور سراسری معماری و برنامه ریزی شهری و طراحی شهری

منتظر همه شما هستیم و خبرهای شما

سوالات را به خاطر بسپارید

لطفا سوالات طراحی شهری رو هم بذارید.. ممنون

تا 48 ساعت آینده در صورت انتشار در سایت برای دانلود قرار خواهد گرفت و تا قبل از قرار گیری اصل دفترچه ها لطفا در تکمیل سوالات برنامه ریزی شهری و طراحی شهری سایت را همراهی کنید.
سایت تمام تلاش خود را برای انتشار همه سوالات در کمترین زمان ممکن خواهد کرد.
سپاس

من از یه سری سوالات رو تو ورد نوشتم کجا بذارم تا شما تکمیلش کنین؟؟
این سوالات رو من تونستم بنویسم..
[highlight=#efefef]این سوالات رو من تونستم بنویسم..[/highlight]

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   urban design azad 91(1).pdf (اندازه: 55.43 KB / تعداد دفعات دریافت: 96)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 21 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1391 - توسط **urban designer - ۱۳۹۱-۲-۲۳، ۰۳:۲۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,623 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: avina7707
  دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) معماری1389 shahrokhp 1 669 ۱۳۹۵-۴-۲۳، ۰۵:۳۹ صبح
آخرین ارسال: shahrokhp
  غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 3 2,296 ۱۳۹۴-۱۱-۹، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: Djreza70
  دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,489 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: shahrsazmg
  خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,092 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
آخرین ارسال: سیرانا
  سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,376 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Atled13
  داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,188 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ملیحه م
  دانلود نمونه سوالات شهرسازی atelieahjam 0 1,477 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,082 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود دفترچه سوالات و کلید كنكور ارشد مجموعه معماری سراسری 94 MHAKBARI 1 1,975 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۸:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان