امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اپلیکیشن 504 کلمه زبان
طبق آخرین تحقیقات بنده..این برنامه بسیار جوابگو هست برای یادگیری این 504 تا کامه مهم...میتونید برید و خودتون ببینید...به ویجت روی گوشی اندرویدیتون میاد و هر روز درس جدید و روند یادگیری داره و آلارم برای یادآوری شما داره و مهمتر اینکه ترجمه کامل همراه جمله بندی و به صورت فلش کارته....
اینارو خودم کفش کردم همشو
من برم به تحقیقاته بعدیم برسم...........[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]
http://cafebazaar.ir/app/ir.pmpdevs.widget504/?l=fa
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
با سلام

بعد از کلیک روی دکمه ( دریافت برنامه ) پیامی طبق تصویر زیر نمایش داده می شود و متوجه منظور پیام نشدم که باید چیکارش کرد. با تشکر
[تصویر:  attachment.php?aid=20781]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۱:۰۹ عصر)'atelieahjam' نوشته است: با سلام

بعد از کلیک روی دکمه ( دریافت برنامه ) پیامی طبق تصویر زیر نمایش داده می شود و متوجه منظور پیام نشدم که باید چیکارش کرد. با تشکر
[تصویر:  attachment.php?aid=20781]

مهندس ابراهیمی این اپلیکیشن ها برای گوشی های آندروید هست.

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
مهندس گل گلاب....
وقتی این پبغام رو داد اول اینکه یعنی این برنامه فقط قارد به اجرا شده روی گوشیای اندوروید هست.
خوب شما یا میتونی بری از تو برنامه بازار گوشیت این برنامه رو پیدا کنی و دانلودش کنی یا اگر میخای یه برنامه بارکد خان نصب کن رو گوشی و بعد وقتی برنامه فعال شد بگیرش رو همین صفحه شطرنی که نشونت داد قشنگ خودش برات لینک دانلود رو میشناسه ونیازی به مرورگر نیس و خودش برات دانلودش میکنه....
اوکی؟؟؟؟؟[img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، oyster
مرسی شبنم جان با اینکه این واسه گوشی من مناسب نبود ولی گشتم ماله گوشی خودم و پیدا کردم ممنون اطلاع رسانی کردی...ا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود کتاب اموزش نرم افزار maya به زبان فارسی sibel 6 9,055 ۱۳۹۴-۵-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: reza5610
  رایگان کتاب زبان عمومی و تخصصی شهرسازی(پردیس کیمیا) E.Y.I 6 4,684 ۱۳۹۳-۱۰-۱۰، ۰۶:۴۴ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  دانلود کتاب با ارزش 504 به همراه ترجمه ریحانه 1 1,345 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۸:۵۸ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  دانلود کتاب اموزش 3dmax 2011 به زبان فارسی{کتاب فوق العاده ای} sibel 8 21,572 ۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: karch
  دانلود جزوه تايپ شده آموزش اتوكد به زبان ساده vip mahdiyeh 0 6,864 ۱۳۹۰-۷-۲۴، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mahdiyeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان