امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه هفته یازدهم طراحی شهری
برنامه هفته یازدهم

در قسمت مباحث : مسکن
تاریخ : مغولان
زمینه های شکل گیری طراحی شهری

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، Sh@bn@m
سلام مهندس جان....اگه میشه بگو از کدوم منبع فدات شم همه که مثه شما کارکشته نیستن ....بابا ما تازه استارت زدیم.....یه چیزی شما اسمی از کتابای کنکور ارشد پردازش به گوشت خورده؟؟؟؟؟نظرت درموردش چیه در چه حدیه ؟؟؟؟خوبه به نظرت...خلاصه شما هر چیزی مه میگی برا ما باید با توضیحات فراوان بگی.....مثه مخلفات کنار دیزی.....دلچسب و خوشمزه....[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۲۲، ۱۲:۳۴ عصر)'shabiii' نوشته است: سلام مهندس جان....اگه میشه بگو از کدوم منبع فدات شم همه که مثه شما کارکشته نیستن ....بابا ما تازه استارت زدیم.....یه چیزی شما اسمی از کتابای کنکور ارشد پردازش به گوشت خورده؟؟؟؟؟نظرت درموردش چیه در چه حدیه ؟؟؟؟خوبه به نظرت...خلاصه شما هر چیزی مه میگی برا ما باید با توضیحات فراوان بگی.....مثه مخلفات کنار دیزی.....دلچسب و خوشمزه....[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]

سلام دوست عزیز من این سر فصلارو از روی کتابای خانه ی شهرسازان میگم
البته شما اگه درس مسکن رو گذرونده باشین کافیه جزوه استاد خودتون رو بخونید یا از هر کتاب دیگه
تو خلاصه هایی که ارائه میشه نکات تکمیلی و مهم به دستتون میرسه
اصلا نگران نباشید
اما درباره پردازش
من فقط زبانشو دارم
خوبه بد نیست
ولی کلا کتابای عصر کنکاش رو خیلی بیشتر توصیه میکنم

پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m
الهی خیر ببینی ننه پس زود تر این خلاصه هارو بدست ما برسون فدات شم.....ما که جزوه های خانه شهرسازان رو نداریم که چه کنیم پس؟[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط barana
میشه یه خواهش نسبتا بزرگ بکنم.....مدیریت سایت که انقد خوبه و به فکر بچه هاس میشه جزوه های خانه شهرسازان رو ولو برای خریدنی رو سایت قرار بدن.......عاغا یه کاری بکنید دیگه ماها گناه داریم.......[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

پاسخ
دوست عزیز خانه شهرسازان فقط یه خلاصه به شما ارائه میده و هرگز جای مطالعه منابع اصلی رو نمیگیره
من فقط برای انسجان کار و از قلم نیفتادن مطالب از سرفصل های اون استفاده میکنیم

پاسخ
کاش میشد ار روی کتب اصلی منبع رو اعلام میکردین 
من خودم به شخصه تغییر رشته ای هستم و خب اسم این منابع برام ناآشناس
کتب اصلی رو دارم ولی جزوات رو خیر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مهندس ریحانه عزیز من میخواستم که برم پکیج کامل خانه شهرسازان رو بگیرم....ای وای پس حسابی گیج شدم.....این پکیجی که مدیر سایت گذاشتن برای بچه های کنکوری هم که خلاصه اس دیگه مگه نه؟کدوم بهتره؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۲۲، ۱۱:۵۶ عصر)'shabiii' نوشته است: مهندس ریحانه عزیز من میخواستم که برم پکیج کامل خانه شهرسازان رو بگیرم....ای وای پس حسابی گیج شدم.....این پکیجی که مدیر سایت گذاشتن برای بچه های کنکوری هم که خلاصه اس دیگه مگه نه؟کدوم بهتره؟

دوست عزیز سلام
نه خوندن منابع اصلی بدون مرور نتیجه بخشه
نه خوندن خلاصه ها بدون مطالعه منابع اصلی
کتابهای خانه شهرسازان برای مرور مطالبی که خوندین و جمع بندی اونها و درک کلی مطالبی و نکاتی که مهمترن مفید خواهد بود

پاسخ
خانم مهندس میشه بی زحمت بگید زمینه های شکل گیری طراحی شهری و باید از کجا بخونم؟:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,997 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,070 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,738 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,032 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,649 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,059 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: Yahgmur
      مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,996 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,576 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,999 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان