امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور طراحی شهری داری بیاااااا اینجااااااااااا سریع
(۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۳:۵۸ عصر)shabiii نوشته است: دوباره سلام دوستان کنکوری
راستش گفتم من که هنوز قسمت نشده درست و حسابی بخونم اما خوب همینم که خوندم در اختیار بچه ها بذارم
و از اونجایی که دیدم جای درس زبان بین همه خالیه من تا بتونم روزی 20 تا از کلماتی که توی ریدینگهای مهمی که برا کنکور هست رو نوشتم و خودم خوندم رو میذارم رو سایت شاید به دردی خورد.اینم فایل شماره یک و 20 کلمه اول....به نظرم این کلمات مهم هستن...بد نیست بلد باشید
نگران نباش اگه میگی سرعتت خوبه میرسی. ممنون که فعالی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود دوستان کتاب طراحی شهری توسلی با کارگر دو تا کتاب متفاوته طراحی شهری قبلا دو تا جلد بود اما بعد شد یه جلد یه کتاب کم حجم اما با محتوا و شیرینیه من دارمش اگه کسی می خواد خبر بده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۴، ۰۸:۳۱ صبح)oyster نوشته است: درود دوستان کتاب طراحی شهری توسلی با کارگر دو تا کتاب متفاوته طراحی شهری قبلا دو تا جلد بود اما بعد شد یه جلد یه کتاب کم حجم اما با محتوا و شیرینیه من دارمش اگه کسی می خواد خبر بده

دوست عزیز سلام
میشه لطف کنید عکس جلدشو برامون بذارید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۴، ۰۸:۳۱ صبح)oyster نوشته است: درود دوستان کتاب طراحی شهری توسلی با کارگر دو تا کتاب متفاوته طراحی شهری قبلا دو تا جلد بود اما بعد شد یه جلد یه کتاب کم حجم اما با محتوا و شیرینیه من دارمش اگه کسی می خواد خبر بده

سلام. دوست عزيز لطفا اگه امکانش براتون مهياست کتاب رو داخل همين تاپيک به اشتراک بگذاريد.
پيشاپيش از لطفتون سپاسگزارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بچه ها کسی کتای زبان تخصصی شهرسازی رو نداره ؟؟؟؟اگه هست میشه آپ کنید؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ

(۱۳۹۳-۷-۱۴، ۱۱:۲۱ صبح)ریحانه نوشته است:

دوست عزیز سلام
میشه لطف کنید عکس جلدشو برامون بذارید؟

این عکس جلد کتابیه که می گفتم

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۴، ۰۲:۵۷ عصر)mojtaba1992 نوشته است:

سلام. دوست عزيز  لطفا اگه امکانش براتون مهياست کتاب رو داخل همين تاپيک به اشتراک بگذاريد.

من اسکنر ندارم اما اگه بخواین می تونم از صفحاتش عکس بگیرم بذارم

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۷-۱۵، ۰۸:۳۱ صبح)oyster نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۴، ۰۲:۵۷ عصر)mojtaba1992 نوشته است:

سلام. دوست عزيز  لطفا اگه امکانش براتون مهياست کتاب رو داخل همين تاپيک به اشتراک بگذاريد.

من اسکنر ندارم اما اگه بخواین می تونم از صفحاتش عکس بگیرم بذارم

خوبه 
لطف می کنید

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۵، ۰۱:۳۷ صبح)shabiii نوشته است: بچه ها کسی کتاب زبان تخصصی شهرسازی رو نداره ؟؟؟؟اگه هست میشه آپ کنید؟؟؟؟

سلام،اگر منظورتون کتاب  "انگلیسی برای شهرسازان" نویسنده: حسین فرهادی هست، به همراه ترجمه کامل متن های ریدینگ های اصلی کتاب در این لینک موجوده:
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=18877
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط zohreh67
من تا فردا کتاب و می ذارم فقط یه سوالی از مهندس ریحانه داشتم من این هفته شروع کردم می خواستم ببینم اگه به جای خود کتابا خلاصه های دست نویس خودمو بخونم که به برنامه برسم مفید خواهد بود یا نه چون فرصت ندارم زیاد وقت بذارم.....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,086 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,306 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,356 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,307 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,178 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,525 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,728 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,636 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,595 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: