امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان کمک( پیام نور تهران شرق)
سلام. بچه ها کسی از دانشگاه پیام نور تهران شرق-طراحی شهری خبر داره ججوریه؟ منظورم از نظر تحصیل و استادا و هزینه واحدها و ...
خیلی ممنون میشم کمک کنین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام. یکی از دوستای من اون جا قبول شده بود ولی بعد از تحقیقی که انجام داد ترجیح داد دانشگاه آزاد تهران جنوب رو بره!! کلا برای رشته هایی که کار عملی زیاد دارن و لازمه که سر کلاس باشی تا چیزی یاد بگیری، پیام نور خوب نیست! (البته من شنیدم کلا پیام نور خوب نیست!)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط urbanDesign.h

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هزینه دانشگاه های تهران در نوبت دوم rbaran 0 1,174 ۱۳۹۵-۳-۲۹، ۰۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: rbaran
  الان وقتشه ...تشکر از رتبه 9 و مهندس ریحانه بابت مشاوره و کمک هایشان alireza 6 1,649 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: barana
  درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه maryam azari 0 639 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۹:۵۵ عصر
آخرین ارسال: maryam azari
  درخواست رایگان درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه maryam azari 0 649 ۱۳۹۴-۶-۳، ۱۰:۱۲ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  ۳ دوره آزمون جمع بندی اسکیس طراحی شهری با رویکرد دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و علم alireza 0 1,209 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ميشه منو راهنمايي كنيد با رتبه 380اسكيس رو بايد جند بزنم كه تهران قبول شم? marziyeabbasiii 5 1,666 ۱۳۹۴-۲-۲۶، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: marziyeabbasiii
  با رتبه 250 به نظرتون با چند درصد اسکیس تهران قبول میشم؟ alireza 0 1,129 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۷:۲۲ عصر
  مهندس sabamaryam با رتبه 47 روزانه طراحی شهری دانشگاه تهران alireza 3 2,885 ۱۳۹۳-۱۱-۲۱، ۰۹:۵۱ صبح
آخرین ارسال: هانیه ثابتی
  سلام دوستان ، ميشه پروژهاي معرفي كنيد كه در طراحي آن از روش عقلايي استفاده شده باشد ، hossein51 1 1,052 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۰۱:۴۷ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  مهندس سید محمد طاهری با رتبه 63 روزانه طراحی شهری دانشگاه تهران alireza 3 2,556 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۸:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان