امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه
خواهشا کمکم کنییییییییید....

با سلام

من دانشجوی ترم آخر ارشد طراحی شهری هستم و در حال تکمیل پایان نامه ای با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار با رویکرد هویت تاریخی و پایداری اجتماعی" . نمونه مطالعاتی خود را هم میدان عتیق اصفهان در نظر گرفته ام. اما برای تکمیل بخش مربوط به مصادیق ایرانی و خارجی شدیدا دچار مشکل شده ام و به کمک نیاز دارم. از دوستان خواهشمندم تا اگر مقالات و منابعی در این زمینه می شناسند بهم معرفی کنند. نمونه هایی که باید معرفی و شرح داده شوند باید ازلحاظ ویژگی های اقلیمی -تاریخی- جغرافیایی- کالبدی و ... مشابه میدان عتیق اصفهان باشند یا حداقل یکی ار ویژگی های خاص آن را داشته باشند و البته میدانی پیاده مدار باشند. مخصوصا میدان هایی که از حالت سواره محور به پیاده محور تبدیل شده اند. اگر بهم منابع خارجی معرفی کنید که خیلی عالیه.

ممنوووووون

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,260 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,521 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,716 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,598 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,579 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 974 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,623 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 855 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 836 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان