امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((1))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
پست شماره 642:

(۱۳۹۲-۱۲-۳، ۱۱:۳۲ عصر)327 نوشته است: این درصدای دوستمهِ

زبان: 28

مباحث: 37

مبانی: 51

تاریخ: 47

تحلیل: 72

معدل: 16.5

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۱:۵۶ عصر)mardin نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۱:۵۰ عصر)shb** نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۱:۴۶ عصر)تیلور نوشته است: دوستان یکی بیزحمت جواب منو بده. ضریب 3 یعنی چی؟
خب درس مباحث ضریب3 هست و مابقی درس ها ضریب2 دیگه.نهایتا با در نظر گرفتن ضرایب میانگین گرفته میشه
درس مبانی هم ضریب 3 داره
بله برا برنامه ریزی شهری مباحث و مبانی ضریب 3
اما برای طراحی شهری فقط مباحث عمومی
آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
مرسی / اونوقت نمره منفیش چه جوریه مثلا اگه یکی مباحث رو مثلا میگم 19 صحیح 4 غلط و 7 تا رو هم نزده باشه/ درصد مباحثش میشه چند؟

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۲-۱۲-۶، ۱۲:۰۱ صبح)تیلور نوشته است: مرسی / اونوقت نمره منفیش چه جوریه مثلا اگه یکی مباحث رو مثلا میگم 19 صحیح 4 غلط و 7 تا رو هم نزده باشه/ درصد مباحثش میشه چند؟
هر 3 سوال منفی یه سوال صحیح رو میبره. یعنی هر سوال منفی 0.33 سوال درست و میبره که اگه 4 سوال اشتباه زده باشه از 19 سوال درستی که زده 17.66 سوال درست باقی می مونه که چون تعداد سوالات مباحث 30 تا بود هر سوال صحیح 3.33 درصد میشه. 17.66 ضرب در 3.33 می کنی درصد بدست میاد. میشه: 58.80%
آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
 سپاس شده توسط تیلور
سلام
بدرخواست یکی از اعضا و طولانی شدن پست های این تاپیک به بیش از 80 صفحه از این لحظه به بعد به تاپیک باز شده جدید رجوع کنید و درصدهاتون را بزارید تا محاسبه کنیم.
ضمن اینکه پاسخنامه هر دو گرایش را نیز در آنجا قرار داده ایم.
این تاپیک بسته شد.
تاپیک جدید تخمین رتبه ها:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
آخرین ارسال های من :

این لینک را هم ببینید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid66976

ان شالله از روز یکشنبه رتبه های شما را تخمین میزنیم
سال گذشته تخمین ها با توجه به گزارش دوستان خوب بود.

انشالله- فقط جوابا رو از کجا بیاریم که چک کنیم؟

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۱۱:۰۱ عصر)moalyi نوشته است: انشالله- فقط جوابا رو از کجا بیاریم که چک کنیم؟

تا یک شنبه صبر کنید دفترچه سوالات منتشر شود.

سلام،
زبان 0
مباحث 53
مبانی 48
تاریخ 58
آمار 49
لطفا رتبه من رو هم محاسبه کنید.ممنون

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,924 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,734 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 988 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,573 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,469 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,271 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,191 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 763 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان