امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید*
(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۴:۴۸ صبح)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۱:۱۵ صبح)movasati نوشته است: 1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}
مواساتی هستم دانشجوی ترم 2 دکترای شهرسازی متولد 1368 کارمند و عضو بخش پژوهش شهرداری عضو بنیاد نخبگان کشور مدیر عامل شرکت سنگ راه

113 من واقعا بهتون تبریک میگم...امیدوارم بتونیم از حضورتون در این جا بهره ببریم1

ممنونم از لطفتون شما لطف دارید به بنده انشاا... بتونم مثمر ثمر باشم
و بتونیم در کنار هم ایرانی سر زنده و آباد بسازیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، bahareh.

پیام‌های داخل این موضوع
معرفي - توسط somita - ۱۳۹۰-۱۱-۶، ۰۲:۱۴ صبح
RE: دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* - توسط movasati - ۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۵:۵۱ صبح
اینم نظر من - توسط dementor - ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۲:۴۰ عصر
سلام - توسط ماراویا - ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۵:۰۴ عصر
RE: سلام - توسط alireza - ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۶:۰۷ عصر
معرفی - توسط kasrak - ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۹:۱۳ عصر
معرفی - توسط فرزانه آهاری - ۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۱۲:۴۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,913 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 670 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 990 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 26,019 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,476 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,772 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,036 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,065 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر
  طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,240 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر
  تخفیف 40 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز تا 7 روز alireza 0 901 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۱:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان