امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟
سلام.
شرمنده شرمنده
مهندس دهقان هرچی بگید حق دارید خوب.
راستش اوایل اسفند ماه بود که به ما زنگ زدن و گفتن که مدارکتون رو بیارید استانداری. ما هم بردیم و تا اردیبهشت هرچه قدر پی گیری کردیم ما رو دووندن.
آخر اردیبهشت یه عده رو دعوت به مصاحبه کردن، مصاحبه که نه دعوت به گزینش برای تکمیل فرم معرف و تحقیقات و از این حرفا.
ولی من جزو این دسته نبودم. هرچی پیگیری کردم جوابی بهم ندادند، تا اینکه بهم گفتن اونا نفرات اصلی بودند و من جزو نفرات ذخیره!!!!!!!!!!!!!
و اما بشنوید بقیه شاهکار این استانداری ها رو.
طبق نمراتی که سازمان سنجش داده بود و اگر خاطرتون باشه من کارناممو هم در سایت گذاشته بودم، هرچه قدر نمره داوطلب بالاتر می بوده به منزله نفر اصلی تره، اما در استانداری عده ای دور هم جمع شدن، و اونایی که نمرشون پایین تر بوده رو به عنوان نفر اصلی انتخاب کرده بودند و به گزینش لیست داده بودند.
اما خدا خیر بده یکی از همین کارمندای استانداری خراسان شمالی رو که بعد از چند وقت به نمرات شک می کنه و زنگ می زنه سازمان سنجش و متوجه می شه که چه اشتباه بزرگی کردن و جای نفرات اصلی و ذخیره عوض شده. از اون طرف هم که گزینش نفرات دخیره رو به جای اصلی ها دعوت کرده بوده می مونه چیکار کنه.......
خلاصه این کشمکش ادامه داشته، تا اینکه هفته گدشته 4 شنبه به من زنگ زدن که بیا استانداری. منم از همه جا بی خبر رفتم و اونجا همه نفرات اصلی اومده بودند و یه آقایی اومدو از ما عذر خواهی کرد. و چیزی که به ما گفتن این بود که خیلی شانس آوردین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه ما هم فرم های گزینش و تحقیق و معرف رو پر کردیم و گفتن تا یه ماه دیگه برای مصاحبه دعوتتون می کنیم. مصاحبه هم فقط دینی و عقیدتی و سیاسیه.
ما سرکار نرفتیم، اما حسابی سر کاریم.
معلوم نیست دوباره چه اشتباهی بکنن.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، Sadeghpour ، godonly. ، shokri

پیام‌های داخل این موضوع
RE: قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ - توسط parasto_gh - ۱۳۹۱-۳-۲۲، ۰۱:۳۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 14 17,515 ۱۳۹۴-۱۱-۲، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: jamill
Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,593 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 16,260 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
آخرین ارسال: deltaban
  دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,334 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: aramo
  پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند parasto_gh 14 9,444 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۰۲ عصر
آخرین ارسال: parasto_gh
  **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,595 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
  شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 5 4,307 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 11 7,714 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۷:۳۱ عصر
Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 6 5,794 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: niloofar83
Star اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري ها در زمينه پذيرفته شدگان آزمون 22 دي 90 niloofar83 0 2,405 ۱۳۹۱-۳-۲۱، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: niloofar83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان