امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما: راهکارهای مدیریت شهری و شهرسازی برای کاهش ترافیک بهشت زهرا درآخرسال
سلام
مساله ای که شما مطرح کردی متاسفانه در همه جا هست " و فکر نمیکنم که هیچ شهری در دنیا برای قبرستان بزرگراهی با این عرض و به صورت اختصاصی بذاره منظورم این هست که کاری بیشتر از این نمیشه انجام داد در خصوص شریان اصلی که به عنوان مثال بگیم که اگر مطالعات دقیق بود و راهی اختصاصی میداشت چنین ترافیک هایی بوجود نمی آمد ....
والا نظر اصلی که من دارم شاید به مذاق خیلی ها خوش نیاد ولی میشه گفت دست کم این مشکل ریشه در اعتقادات کمی تندرو مردم ما داره "
اگر مردم به نیت قلبی که دارن ایمان داشته باشن و تنها صرف خلوت با عزیزان از دست رفتشون به خاکستون میرن چه اشکالی داره که باقی روز ها رو هم روز خدا بدونن و به جای پنجشنبه روز چهرشنبه یا سه شنبه به مزار عزیزانشون برن "
من این رو به خیلی ها پیشنهاد دادم که برای جلوگیری از وقت و هزینه خودتون و مردم بیاید و روز دیگه های رو بریا زیارت اهل قبور انتخای کنیم به خدا آیه نازل نشده که حتما پنجشنبه بریم ولی گویا این مورد هم مثل خیلی موارد دیگه جزئی از اعتقادات مردم شده که نمیشه عوضش کرد
راجب مشکلی که مطرح کردید حیلی فکر کردم و من راه حل اساسی این موضوع رو مثل زوج و فرد کردن ماشین ها در تقسیم اختیاری یا اجباری مردم در رفتن به بهشت زهرا میدونم
ممنون .////22

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: نظر شما: راهکارهای مدیریت شهری و شهرسازی برای کاهش ترافیک بهشت زهرا درآخرسال - توسط sundra - ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۱۱:۰۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 1,084 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      چهارشنبه سوری و شهرسازی! kasrak 27 12,067 ۱۳۹۳-۱۲-۲۵، ۰۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,981 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: mona323
      فرهنگ لغت شهرسازی و معماری==> حرف س ش FaTyJo0oN 149 47,332 ۱۳۹۱-۹-۲۷، ۰۷:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,886 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: فولدینگ
      معماری و رابطه آن با برنامه ریزی شهری ماراویا 0 1,568 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,773 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      شهرسازی مدرن ماراویا 0 2,367 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۳۰ عصر
      ترافیک شهری ماراویا 0 1,945 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۱۰ عصر
    Photo شهرسازی فریمان davinchi 0 1,424 ۱۳۹۱-۸-۱۹، ۱۱:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: davinchi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان