امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت
(۱۳۹۱-۱۰-۸، ۰۲:۰۴ عصر)mina. نوشته است: سلام به همه ی دوستان ایران شهرساز

من الان چون ترم ۷ هستم خیلی‌ کارای دانشگاهم زیاد شده اصلا نمی‌رسم که به اون صورت در انجمن فعالیت داشته باشم
اما چون روزانه ایمیل چک می‌کنم هر سوالی که راجع به فایل هایی که گذاشتم باشه یا سوالای مربوط به انجمن تحصیل در خارج از کشور رو تا جای که بتونم سعی‌ می‌کنم پاسخ بدم
اگه برای قسمت انجمن تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور کسی‌ هست که بتونه مدیریت بر عهد بگیره فکر می‌کنم بهتر باشه چون من کم میام انجمن که بتونم اطلاعات جدید بذارم روی سایت و این جوری در حق اعضا کم لطفی می‌شه

ممنونم

با آرزوی موفقیت

سلام تشکر از شما
مدیرانی که نمی توانند فعلا فعالیت مستمر داشته باشند مدیر بازنشسته میشوند و ان شالله بعد از فعالیت دوباره مدیر خواهند شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، elham90 ، godonly.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱۰-۸، ۰۲:۲۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,882 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,317 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,864 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 659 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 977 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,401 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,934 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,457 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,100 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,250 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان