امتیاز موضوع:
  • 77 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگزاری مسابقه تصویر شناسی .اگه واقعا فکر میکنی که یک معماری شرکت کن
سلام
ببینید شما خودتون گفتید که :استاد قهوه ای رو همه معمارای ایران میشناسن و از بزرگان ایران بوده من توی همدان با ایشون کلاس داشتم. ایشون میگفت اگه می خواهید یه طراح ومعمار بزرگ بشید برید سراغ معمارای بزرگ دنیا . اونا رو بشناسید بعد کارهای اونا رو خوب ببینید وتحلیل کنید و بعدش کاغذ پوستی بزارید رو طرح هاشون و کپی کنید در مرحله اخر سعی کنید طرح اون رو تغیر بدید که اگه تونستید همچین کاری بکنید مطمعن باشید یه طراح ومعمار خوب میشید.
نه اینکه یه کار رو که کارهای زیادی مثل اون انجام شده رو بذاریم بعد بگیم خوب حالا هرکی نتونه تشخیص بده که اسم معمارش چیه اون بنا کجاست هیچی از معماری نمی دونه منظورم اینه که بهتر تا بنا رو یه معمار دید بگه سبکش چیه و...(تحلیل کنه) در ضمن من هیچ جوابی راجع به اون سوال شما ندادم فقط گفتم اگر هر رهگذری از اونجا رد بشه به زعم شما معماره.واینکه من دانشجو نیستم و فرق گلخانه و آکادمی رو میدونم اما آکادمی اون آکادمی ای که تو ذهن شما هست نیست (محیط زیسته) اگه شما آکادمی کالیفرنیا رو ندیدی می تونی تو مجلات نگاه بیاندازی ببینی که چقدر شبیه.در ضمن موضوع آکادمی محیط زیسته عکس داخلیش رو مذارم تا ببینید.
موفق و موید باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   notcot_academyofsciences_07.jpg (اندازه: 192.84 KB / تعداد دفعات دریافت: 27)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: برگزاری مسابقه تصویر شناسی .اگه واقعا فکر میکنی که یک معماری شرکت کن - توسط saeed nasiri majd - ۱۳۹۰-۵-۲۲، ۱۰:۳۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برگزاری دوره آماده سازی زمین - آبان و آذر 91 0RKIDEH 0 4,326 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  تفاوت آپارتمان‌های یک خواب با دو خواب روجا 0 1,364 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداریها در سال 91 اعلام شد(چهارمحال بختیاری) FaTyJo0oN 0 2,745 ۱۳۹۱-۲-۸، ۰۲:۵۴ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  مسابقه ایده های خانه مدرن saeiideh 0 1,547 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  معماری جاودان saeiideh 0 1,582 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۲:۵۴ عصر
  مسابقه بین المللی طراحی اتاق زیرشیروانی saeiideh 0 1,694 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۱:۵۰ عصر
  ساختمان‌هایی که جوان‌ می‌میرند! FaTyJo0oN 0 1,370 ۱۳۹۰-۱۰-۲۲، ۱۰:۱۸ صبح
  مسابقه طراحی ساختمان نظام مهندسی بوشهر با جوایز میلیونی kasrak 9 7,127 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۰۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: mamad 70i
  مسابقه معماری و شهرسازی ایران 1404 "با موضوع خانه، محله، شهر" FaTyJo0oN 0 2,036 ۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۲:۵۰ صبح
  مسابقه طراحی آرم رسمی ایران شهرساز alireza 1 2,196 ۱۳۹۰-۹-۲۱، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان