امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید*
(۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۴:۴۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام به راحتی سوالات زیر را کپی کنید و جواب را در جلو آن بنویسید و ارسال کنید:

برای هر ارسال کامل بعنوان هدیه 2000 امتیاز واریز میشود.

------------------------------------------------------------------------------------------
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}
ناصری- حسام 23 ساله ساکن اردبیل ( مغان)

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}
شهرسازی - مغان
3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟
از طریق دوستان و آشنایان که هر روز به سایت سر میزدن کنجکاو شدم و خواستم عضوی از انجمن باشم و توو مطالب و ... منم سهیم باشم
4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟
سوال سختی بود! هر شخصی از هر سایتی مرتبط با موضوعش انتظاراتی فراتر از خودش داره! طبیعیه
ولی با این حال خودم به شخصه انتظاری که دارم از سایت اینه که اطلاع رسانی و آپدیت مطالب خیلی پیشرفت داشته باشه( البته با کمک همه دوستان و خود من) همین ... و اینکه به نطرم همه بخش های سایت یکی از یکی ارزشمندتر و مفید تره
5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟
بخش های مرتبط با کنکور و اسکیس و همچنین مقالات
6-پیشنهاد و انتقاد شما؟
والا واقعیتش هیچی به ذهنم نمیاد17
7- آینده انجمن را چطور می بینید؟
سوالات سختیه اینااااا .... انشاا که روز به روز این سایت هم از نظر اطلاع رسانی هم از نظر علمی و هم اط نظر رتبه در بهترین و شایسته ترین جایگاه قرار بگیره
8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20}

الف: شهرسازی 19

ب- معماری 17

------------------------------------------------------------------------------------------

سپاس از همکاری شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
معرفي - توسط somita - ۱۳۹۰-۱۱-۶، ۰۲:۱۴ صبح
اینم نظر من - توسط dementor - ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۲:۴۰ عصر
سلام - توسط ماراویا - ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۵:۰۴ عصر
RE: سلام - توسط alireza - ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۶:۰۷ عصر
معرفی - توسط kasrak - ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۹:۱۳ عصر
معرفی - توسط فرزانه آهاری - ۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۱۲:۴۳ عصر
RE: دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* - توسط urbanDesign.h - ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۰۲:۵۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,895 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 662 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 982 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,878 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,459 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,748 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,026 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,057 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر
  طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,223 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر
  تخفیف 40 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز تا 7 روز alireza 0 894 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۱:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان