امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند
سلام مهندسین و دوستان گرامی
دوستان شرمنده که نتونستم ادامه ختم قرآن رو درخدمت شما باشم من به علت یک بیماری سخت نتونستم ماهها به کارها و وظایفم هم برسم و روپا بشم حال دوستانی که تمایل به ادامه این راه دارند اعلام کنند البته من به یک همکار نیاز دارم چون مثل سابق توانایی کافی را ندارم التماس دعا یا حق
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، elham90 ، Sadeghpour ، JAVAD4050 ، FaTyJo0oN ، haydariyan

پیام‌های داخل این موضوع
قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند - توسط FA.ARDAKANI - ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۹:۳۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چـــگونـــه در ایــن ســایت جـــستجو کنیم !!!! .Utopia 4 4,097 ۱۳۹۱-۱۰-۲۷، ۰۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  این چیز زرد که عنوانش جدیدترین های ایران شهرسازه رو بردارید بابا چیه اون بالا 8700113 5 3,196 ۱۳۹۱-۷-۸، ۰۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 3,039 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,362 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: lofra
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,106 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  پیشنهادی در مورد ارسال مقالات و کتابها و ... 0RKIDEH 0 1,425 ۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۱۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  .:*(پخش شدن آهنگ ملایم در سایت)*:. ALI XxX 8 10,494 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 3 2,502 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۴۸ صبح
  فرصت ختم قرآن دارد به پایان می رسد FA.ARDAKANI 3 2,795 ۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
  ختم قرآن سه ماه یک بار FA.ARDAKANI 18 11,019 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان