امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 طراحی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
با سلام
من دانشجوی سال دوم جامعه شناسی دانشگاه تهران هستم.
می خوام برا ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کنم. به نظر شما از مطالعه چه کتاب هایی شروع کنم؟ چه جوری مطالعه کنم؟ برا چه درسایی بیشتر وقت بذارم؟
اگه ممکنه منابعی رو هم که مطالعه کردید بگید ممنون میشم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با عرض تبریک خصوصا اینکه به قول یکی از دوستانمون(shahrsaz67) مهندس همتی کارشناسیش معماری بوده,به ما دلگرمی دادن که میتونیم موفق باشیم.
درخواستی که دارم عموم دوستان دارند.
-منابع مطالعتون رو بگید
-آیا منابعی که مطالعه کردید برای پاسخ دادن به سوالات کفایت کرد یا مثلا سوالاتی هم اومده بود که غیرمنتظره باشه براتون؟
منظورم اینه که به منابعی که اصولا همه اونارو پیشنهاد میکنن قناعت کنیم یا مطالب دیگه ای باید بخونیم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خیلی تبریک به مهندس همتی..
گرچه من کانامه تون رو نتونستم توی سایت ببینم و خیلی دوست دارم که درصدهاتون رو ببینم .. لطفا اگه میشه یک بار هم درصد ها تون رو بنویسید..
من هم کارشناس معماری هستم و می خوام طراحی شهری شرکت کنم.. لطفا در مورد شیوه درس خوندنتون، منابع و ساعاتی که در روز یا هفته می خوندید رو هم بگین برای موفقیت در کنکور سال بعد هم برای ماها بهتره.. کتابهای چاپ جدید چی خونده بودین؟

دلیل ویرایش:
درج نام موسسات و استفاده تبلیغاتی کاربران
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
سلام دوست عزیز،می خواستم بدونم چند ماه(یا چند سال) به طور جدی برای مطالعه زمان گذاشتید؟برای زبان و مبانی برنامه ریزی شهری کنکور چه منابعی رو مطالعه کردید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۸، ۱۰:۴۰ عصر)mehr.1998 نوشته است:
سلام
خسته نباشید
می خواستم نحوه ی درس خواندن و نوع برنامه ریزی و منابعی رو که مطالعه کردید بفرمائید
با تشکر
دوست من ،من با برنامه ریزی خانه شهرسازان پیش رفتم ولی آزمون همه جارو شرکت میکردم جزوه خلاصه نویسی و ماژیک شبرنگی فوق العاده مهمه
(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۰۷:۲۷ عصر)hamed66 نوشته است: با عرض تبریک خصوصا اینکه به قول یکی از دوستانمون(shahrsaz67) مهندس همتی کارشناسیش معماری بوده,به ما دلگرمی دادن که میتونیم موفق باشیم.
درخواستی که دارم عموم دوستان دارند.
-منابع مطالعتون رو بگید
-آیا منابعی که مطالعه کردید برای پاسخ دادن به سوالات کفایت کرد یا مثلا سوالاتی هم اومده بود که غیرمنتظره باشه براتون؟
منظورم اینه که به منابعی که اصولا همه اونارو پیشنهاد میکنن قناعت کنیم یا مطالب دیگه ای باید بخونیم؟
دوستان من منابعی که خانه شهرسازان معرفی کرد رو خوندم. همین منابع اینقد زیاده که عمرن کسی همش رو برسه پس دنبال منابع دیگه نگردید در مرحله اول . تا اینجا زتبتون حتما زیز 100 میشه. حتی زیر 50 حتی مثل امسال زیر 10
اگه کسی همشو مسلط شد پی ام بده تکمیلتر میگم حتما،الا ن بگم استرس بیخود میگیرید.
مهم تر ار منابع اینه که بتونی وارد جزییات کتابا نشی و همزمان یک آگاهی کلی راجع به حجم زیادی از کتابا داشته باشی.
از الان هم زوده از مرداد دنده سبک استارت بزنید از مهر با تمام توان . هواستون باشه دوی سرعت نیست دوی استقامت
است.
(۱۳۹۱-۳-۸، ۱۱:۲۰ عصر)avindar1367 نوشته است: سلام وقتتون بخیر من رشتم کلا غیر مرتبطه منتها امسال 900 شدم ممنون میشم راهنمایی کنین ایا به نطرتون من میتونم تو مرحله دوم خودمو بالا بکشم که حداقل شبانه یکی از دانشگاه ها قبول بشم و واسه مرحله دوم شما چه موضوعی و په منابعی سفارش میکنین بخونم
dooste mann agee dastett kheilyy khoobeee har chizii shodaniee valii man khodam teorioo khoob dadam tu zamine teorii felaan mitunaam moshavere herfebedam tu zamine eskiss hanooz nemidoonam masiri kee pish miram doroste ya na vali ketabaee pasokhdeh shafiee va fazahaye sarzende ketabaee khuubi hastnm
(۱۳۹۱-۳-۱۸، ۰۶:۵۰ عصر)fereshtehr89. نوشته است: سلام دوست عزیز،می خواستم بدونم چند ماه(یا چند سال) به طور جدی برای مطالعه زمان گذاشتید؟برای زبان و مبانی برنامه ریزی شهری کنکور چه منابعی رو مطالعه کردید؟
kolan 3 mah mofid khundam

zaban faghad loghatee koonkooree chansale akhir ro khundam

mabanie barname rizi shahrioo man etelaee nadaraam man tarahi shahrii hastam

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JiLa
    (۱۳۹۱-۳-۹، ۱۰:۵۶ صبح)ریحانه نوشته است: سلام
    رتبه ی من 211 هست اگه بخوام رتبه م زیر 50 بشه باید اسکیسمو چند بزنم؟
    vagheiat inee kee ekhtelafaa kheiliii kameee shoma agee 20 darsad az nafare 30om behtar bezanid rotbatun mish 30 ehtemalan 70 be bala bezanidd har daneshgahi ke deletun bekhad mitunidd beshinid

پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۸، ۱۱:۲۰ عصر)avindar1367 نوشته است: سلام وقتتون بخیر من رشتم کلا غیر مرتبطه منتها امسال 900 شدم ممنون میشم راهنمایی کنین ایا به نطرتون من میتونم تو مرحله دوم خودمو بالا بکشم که حداقل شبانه یکی از دانشگاه ها قبول بشم و واسه مرحله دوم شما چه موضوعی و په منابعی سفارش میکنین بخونم
    man 2 bar javab dadaam cheraa tu sait save nemisheeeeeee?
    (۱۳۹۱-۳-۱۴، ۰۲:۴۵ عصر)**urban designer نوشته است: خیلی تبریک به مهندس همتی..
    گرچه من کانامه تون رو نتونستم توی سایت ببینم و خیلی دوست دارم که درصدهاتون رو ببینم .. لطفا اگه میشه یک بار هم درصد ها تون رو بنویسید..
    من هم کارشناس معماری هستم و می خوام طراحی شهری شرکت کنم.. لطفا در مورد شیوه درس خوندنتون، منابع و ساعاتی که در روز یا هفته می خوندید رو هم بگین برای موفقیت در کنکور سال بعد هم برای ماها بهتره.. کتابهای چاپ جدید چی خونده بودین؟

دلیل ویرایش:

karnamamoo vasat gozashtaam

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
     سپاس شده توسط **urban designer
    (۱۳۹۱-۳-۲۲، ۱۱:۴۸ صبح)moein2003glx نوشته است:

دلیل ویرایش:

ممنون بابت کارنامه تون
    یه موضوعی هست که تازگیا خیلی داره اذیتم میکنه و اون اینکه اگرچه من لیسانس معماری هستم و طراحی شهری رو بیشتر با علایق و روحیاتم هماهنگ می دونم.. اما با حرف های افراد مختلف تو این سایت و بقیه دوستان اینجوری فهمیدم که طراحی شهری بازار کار خوبی نداره!!!. گرچه من یک سال هم (پارسال) کنکور طراحی شهری دادم و اما برا کنکور امسال خیلی سردرگمم.. حال موندم که برم ارشد معماری بخونم یا طراحی شهری؟؟:( میشه لطفا از مسئولیت ها و کارهایی که طراح شهری بعد از فارغ التحصیلی می تونه تو حیطه ی کاری انجام بده بگین؟؟؟ با توجه به این که شما هم لیسانستون معماری بوده با چه دیدی ارشد طراحی رو انتخاب کردین؟؟ خیلی سردرگمم، لطفا راهنماییم کنید

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۶:۳۶ عصر)**urban designer نوشته است:
    (۱۳۹۱-۳-۲۲، ۱۱:۴۸ صبح)moein2003glx نوشته است:

دلیل ویرایش:

ممنون بابت کارنامه تون
    یه موضوعی هست که تازگیا خیلی داره اذیتم میکنه و اون اینکه اگرچه من لیسانس معماری هستم و طراحی شهری رو بیشتر با علایق و روحیاتم هماهنگ می دونم.. اما با حرف های افراد مختلف تو این سایت و بقیه دوستان اینجوری فهمیدم که طراحی شهری بازار کار خوبی نداره!!!. گرچه من یک سال هم (پارسال) کنکور طراحی شهری دادم و اما برا کنکور امسال خیلی سردرگمم.. حال موندم که برم ارشد معماری بخونم یا طراحی شهری؟؟:( میشه لطفا از مسئولیت ها و کارهایی که طراح شهری بعد از فارغ التحصیلی می تونه تو حیطه ی کاری انجام بده بگین؟؟؟ با توجه به این که شما هم لیسانستون معماری بوده با چه دیدی ارشد طراحی رو انتخاب کردین؟؟ خیلی سردرگمم، لطفا راهنماییم کنید
    dooste man yadet mare ke too ye madrake lisanse memari dari dari kee mitunii ba un tu bazare kar beterkooni tarahie shahri ham yee shakhe jadid be tavanaeehat ezafe mikone ke mituni dar edame entekhab koni k har ja bazare kar behtar bood berii hamun ja raje be bazare kare trahie shahri khodam hanuz donbale kar beine sherkataee shahrsazi nagashtam ta beht amare daghigh bedam vali ghatan tu shahraee koochik kar nist vali tu kalan shahraa vaziat behtare vase maghale nevisiooo karaee tahghighatioo heiate elmi shodan trahie shahrii behtar az memarie. r

پاسخ
     سپاس شده توسط **urban designer ، godonly. ، mehman
    salam
    tabrik migam
    mikhastam bedunam b nazaretun class raftan j mide?age are, kodum darsaro shoma pishnahad mikonid va kodum amuzeshgah behtare?
    mamnun

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,783 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,498 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,033 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,618 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,886 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,702 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,533 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,435 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان