امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ>>>>نتایج مرحله دوم اومد......
26 این آخرین رتبه قبولی یه کم عجیبه!!!!

آخرین رتبه قبولی برنامه ریزی شهری بین الملل قزوین (روزانه) 98 بوده و آخرین رتبه قبولی برنامه ریزی شهری بین الملل قزوین (شبانه) 90 بوده....

یعنی کسی بوده که قبل از روزانه شبانه رو بزنه!!!!!7

واسه هنر اصفهانم همین طوره

آخرین رتبه قبولی برنامه ریزی شهری هنر اصفهان (روزانه) 99 بوده و آخرین رتبه قبولی برنامه ریزی شهری هنر اصفهان (شبانه) 90 بوده....

78این رتبه 90 علاوه بر این دو رشته بالا برنامه ریزی منطقه ای تهرانم قبول شده.....
چقدم هم خوش شانس بوده ااا....آخه همه جا لب مرز بوده واسه منطقه ای تهرانم آخرین فرد پذیرش شده بوده[تصویر:  645220_wacko2.gif]
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، alireza
خیلی به این چیزا فکر نکنین شهرسازی کلا کشکه. تازه جالبه اوناییکه جغرافی خوندنم شدن شهرساز...البته اینا همش از معجزات آخرالزمانه!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان برنامه ریزی شهری ، چرا درصداشونو اینجا اعلام نمیکنن و فقط به بازدید تاپیک میان ؟
این درصد ها به تخمین جهش رتبه ها برای سال دیگه کمک میکنه .
لطف کنید درصداتونو بهمراه تغییر رتبه تون بنویسید تا اثرگذاری مرحله 2 در آزمون امسال مشخص تر بشه .
منتظریم ، با تشکر .1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN
سلام دوست عزیز تو کارنامه فقط درصد اسکیس بیان شده و رتبه کلی راننوشته مگر اینکه از روی اولویت یکی از دانشگاههای معتبر مانند تهران بدونی رتبت چند شده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
61 درصد.
تغییر رتبه هم نداشتم.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، .Utopia ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۷-۱۴، ۱۱:۵۶ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام دوست عزیز تو کارنامه فقط درصد اسکیس بیان شده و رتبه کلی راننوشته مگر اینکه از روی اولویت یکی از دانشگاههای معتبر مانند تهران بدونی رتبت چند شده

بله اطلاع دارم محتویات کارنامه چه چیزایی هست . ولی کسانی که قبول شدند میتونند تخمین بزنن و اعلام کنند که درصد اسکیس چقدر روی رتبه شون اثر داشته .

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,703 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,266 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mahbub1993
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,125 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,544 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,341 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,166 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
  دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,090 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,483 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... alireza 48 9,706 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان