امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره=>روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا آزاد تهران مرکز؟
ارزوی من قبولی در دانشگاه کردستان است ای کاش من جای شما بودم از نظر ورحی روانی هم که باشه اونجا میتونی موفق تر باشی من با کردستان دو ساعت فاصله دارم اکثرا اساتید شهرسازی انجا را میشناسم باور کنید یکی از بهترین قطب های شهرسازی ایرانه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
اساتید دانشگاه کردستان جزو اساتید برتر کشور هستن مخصوصا امسال هم دکتر سعیدنیا به جمع مدرسای ارشد برنامه ریزی اضافه شدن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan
    اساتید ارشد کردستان محشرن!دکتر سعید نیا.دکتر حبیبی دکتر ایراندوست
    قطعا کردستان یکی از قویترین قطبهای شهرسازیه کشوره
    من خودم ارشد کردستانم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,647 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,379 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,074 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: pishrurbanist
      اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,113 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,030 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,007 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 963 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029
      مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,477 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,446 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,440 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان