امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت
منم لازم دونستم که جواب مهندس رو بدم
به قول یکی از مهندسای عزیز تنبلی 65
دلیل اصلیش هم درگیری پایان نامم بود که الان هم درگیر پایان نامه ام هستم و خیلی کمتر به انجمن ها سر میزنم و ...
دلیل سوم این بود که مهندسای عزیز توجه زیادی نسبت به ارسال هام نداشتن با اینکه ارسال های من مفید به روز و ... در اختیار مهندسین گرامی میذاشت اما...
نبودن مدیران و محصلین معماری با تجربه و رزومه خوب در سایت
و...

آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، Ƒanos ، kasrak ، ماراویا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - توسط JAVAD4050 - ۱۳۹۱-۱۰-۹، ۱۰:۴۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,898 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,332 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,966 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 664 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 985 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,510 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,997 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,481 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,104 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,257 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان