امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرحله دوم کنکور
سوالات مرحله دوم کنکور دانشگاه آزاد رشته برنامه ریزی شهری به چه نحویه؟فقط تشریحیه یا شامل اسکیس هم میشه؟
از چه منابعی باید استفاده کرد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کسی از سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه ازاد خبر داره ؟ به چه صورت سوال میدن ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,374 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,028 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
      راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,109 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
      اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,525 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: century21
      تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,509 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,476 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,340 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
      تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,811 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: شیلان
      اعزام تیم ویژه برای برگزاری کنکور ارشد در استانهای برف‌گیر hamid_shahrsaz 0 791 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۹:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,086 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: neorin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان