امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلید نهایی 93 را سنجش کی میزاره؟؟
سلام
پیام یکی از اعضا از طریق چت:
کلید نهایی 93 را سنجش کی میزاره؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، hadiipek
نمیدونم ولی تا 8 اسفند وقت داریم واسه اصلاح کلید تو سایت سنجش نظراتمونو منعکس کنیم همگی لطف کنید واسه کلید برنامه ریزی که کلی هم سوالای دوپهلو وشاید غلط داره نظر بدید هر چه تعداد بیشتر باشه بهتره خدارو چه دیدید شاید بعضی سوالا حذف شد یا اصلاح شد / امسال کی فکر میکرد آزمون ارشد یه هفته به تعویق بیفته اصلا سابقه نداشته حالا ایشالله کلید نهایی هم اصلاح بشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط منصور91
اگه سوالا حذف بشه که به ضرر اونایی میشه که درست زدنو حالا کلید یه چیز دیگه گفته پس خدا کنه کلید اصلاح بشه نه اینکه اون سوالا حذف بشه آخه من بعضی سوالارو چندین بار چک کردم و جواب درست تو گزینه ها بوده نه اینکه نباشه و بخواد سوال حذف بشه ...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کلید نهایی که نمیاد، فقط بعد از اعلام نتایج پاسخنامه تشریحی با رفرنس ها روی سایت قرار میگیره؛
    بچه بنطرتون سوال سیمای قرون وسطی تو تاریخ درست بود؟
    منبعی برای سوال آمار که نوشته بود مقیاس اندازه گیری سرانه چیه پیدا کردین؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سیمای قرون وسطی ؟؟؟ والا منم موندم رو چه اساس شده گزینه 2 102 سوال آمارم از سوالایی هست که احتمال داره کلید اشتباه زده باشه ... خدا کنه اشتباه باشه 63

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,031 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 842 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 987 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
        زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 alireza 0 483 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۳ عصر
        مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,760 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر
        تاریخ مرحله دوم کی هست؟ faiaz 0 579 ۱۳۹۵-۲-۲۲، ۰۸:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: faiaz
        زمان و نحوه انتشار کلید اولیه و سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال 1395 alireza 0 909 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۰۳:۳۸ عصر
        کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟ alireza 27 6,928 ۱۳۹۴-۶-۱۹، ۱۲:۴۶ عصر
      آخرین ارسال: minamn
        جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی alireza 3 2,463 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: meisam1360
        آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید alireza 6 2,819 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: meisam1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان