امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقا این سوال 37 طراحی!!! شرکت رییس شورای شهر در کمیسیون چگونه است! زده با حق رای عضئ
طبق کتاب مصوبات شورای عالی شهرسازی نماینده نظام مهندسی حق رای نداره ولی نماینده شورا حق رای داره پس سازمان سنجش پاسخ این سوال را درست زده است دوستان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۱۱:۵۶ صبح)afsane.mv نوشته است: سلام دوستان
    پاسخ سوالهای 45 و 37 طراحی اشتباس. لطفا تو سنجش اعتراض کنید

سوال 45 هم طبق تعریف محدوده و حریم کاملا صحیحه . البته خیلی از دوستان از جمله خودم این سوال رو اشتباه زدیم .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۱:۴۳ عصر)elnaz.h نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۳:۲۹ عصر)marziyeabbasiii نوشته است: بدون حق راي
    كتاب شوراي عالي و شهرسازي صفحه 142

متن:
    ماده 5 :بررسی و تصویب طرح های تفضیلی شهری و تغییرات آن ها در هر استان به وسیله کمیسیونی به ریاست استاندار و با عضویت شهردار و نمایندگان وزارت مسکن و شهرسازی ، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و همچنین رییس شورای اسلامی شهر ذیربط و نماینده نظام مهندسی استان ( با تخصص معماری یا شهرسازی) بدون حق رای انجام میشود.

گفته نماینده نظام مهندسی بدون حق رای نه نماینده شورا
    ودر تبصره بعدی تاکید کرده که در تهران نماینده شورا حق رای نداره.
    دقيقا از اونجايي كه نوشته همجنين يعني اينكه اين دو نفر حق راي ندارند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۱:۴۳ عصر)elnaz.h نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۳:۲۹ عصر)marziyeabbasiii نوشته است: بدون حق راي
    كتاب شوراي عالي و شهرسازي صفحه 142

متن:
    ماده 5 :بررسی و تصویب طرح های تفضیلی شهری و تغییرات آن ها در هر استان به وسیله کمیسیونی به ریاست استاندار و با عضویت شهردار و نمایندگان وزارت مسکن و شهرسازی ، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و همچنین رییس شورای اسلامی شهر ذیربط و نماینده نظام مهندسی استان ( با تخصص معماری یا شهرسازی) بدون حق رای انجام میشود.

گفته نماینده نظام مهندسی بدون حق رای نه نماینده شورا
    ودر تبصره بعدی تاکید کرده که در تهران نماینده شورا حق رای نداره.
    دقيقا اونجايي كه نوشته همجنين جمله ي قبل تموم شده يعني همجنين اين دو نفر بدون حق راي

پاسخ
    طراحای سوال وقتی میخوان سوال بگیرن کتابو نمیذارن جلوشون که دوتا از این کتاب سوال بدن دوتا از اون کتاب...هرچی تو ذهنشه،هرچی تو جلسات میبینه،هرچی تو شرکتش به گوشش خورده یا از مقاله ای که تازه خونده و کلیتش تو ذهنش مونده سوال میده.....مطمینن سوالی که همه ی اساتید تو جوابش اتفاق نظر خواهند داشت اعضای کمیسیون ماده پنجه ، چون کارشون سر و کله زدن با این کمیسیونه.... طی قوانین مختلف در ادوارهای مختلف، اعضایی به این کمیسیون اضافه و حذف شدن ولی اون چیزی که شما بهش استناد میکنین برا سال پنجاه و یکه با اصلاحیه ی بعدی....ولی اونچه که طراح سوال مد نظرشه شرایط فعلیه کمیسیونیه که شاید ماهی یکبار تو همین کمیسیون برا تصویب طرح تفصیلی شهری که شرکتش متعد تهیه این طرح بوده با اعضای این کمیسیون داره سر وکله میزنه...خیلی بعیده که ندونه کی عضو کمیسیون هست کی نیست....
    در ضمن تو کتاب شورای عالی اون ویرگولی که باید میذاشتو نذاشته یا شایدم به درستی نذاشته باعث این شائبه ها شده.....
    ولی اونچه که مهمه در حال حاضر ریئس شورا عضو کمیسیونه..کافی یه سرچ کنین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اتفاقا جالبه همین پریروز با مدیر کل اداره راه و شهرسازی یکی از کلان شهرها که دبیر کمیسیون ماده پنج هستش داشتم درمورد همین صحبت میکردم ایشون گفتند که ریس شورای شهر عضو کمیسیون هستند ولی حق رای ندارند
    یعنی سازمان سنجش اشتباه زده بچه ها میتونن با مراجعه به سایت سنجش اعتراض کنن
    آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۴۶ عصر)homayoon.d نوشته است: طراحای سوال وقتی میخوان سوال بگیرن کتابو نمیذارن جلوشون که دوتا از این کتاب سوال بدن دوتا از اون کتاب...هرچی تو ذهنشه،هرچی تو جلسات میبینه،هرچی تو شرکتش به گوشش خورده یا از مقاله ای که تازه خونده و کلیتش تو ذهنش مونده سوال میده.....مطمینن سوالی که همه ی اساتید تو جوابش اتفاق نظر خواهند داشت اعضای کمیسیون ماده پنجه ، چون کارشون سر و کله زدن با این کمیسیونه.... طی قوانین مختلف در ادوارهای مختلف، اعضایی به این کمیسیون اضافه و حذف شدن ولی اون چیزی که شما بهش استناد میکنین برا سال پنجاه و یکه با اصلاحیه ی بعدی....ولی اونچه که طراح سوال مد نظرشه شرایط فعلیه کمیسیونیه که شاید ماهی یکبار تو همین کمیسیون برا تصویب طرح تفصیلی شهری که شرکتش متعد تهیه این طرح بوده با اعضای این کمیسیون داره سر وکله میزنه...خیلی بعیده که ندونه کی عضو کمیسیون هست کی نیست....
      در ضمن تو کتاب شورای عالی اون ویرگولی که باید میذاشتو نذاشته یا شایدم به درستی نذاشته باعث این شائبه ها شده.....
      اتفاقا همایون جان تو عضو بودنش که اختلاف و شکی نیس  Ws17  ولی اون چیزی که مهمه اینه که آقا حق رای داره یا نداره

پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۹:۰۱ عصر)a.rahmani? نوشته است:
      (۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۴۶ عصر)homayoon.d نوشته است: طراحای سوال وقتی میخوان سوال بگیرن کتابو نمیذارن جلوشون که دوتا از این کتاب سوال بدن دوتا از اون کتاب...هرچی تو ذهنشه،هرچی تو جلسات میبینه،هرچی تو شرکتش به گوشش خورده یا از مقاله ای که تازه خونده و کلیتش تو ذهنش مونده سوال میده.....مطمینن سوالی که همه ی اساتید تو جوابش اتفاق نظر خواهند داشت اعضای کمیسیون ماده پنجه ، چون کارشون سر و کله زدن با این کمیسیونه.... طی قوانین مختلف در ادوارهای مختلف، اعضایی به این کمیسیون اضافه و حذف شدن ولی اون چیزی که شما بهش استناد میکنین برا سال پنجاه و یکه با اصلاحیه ی بعدی....ولی اونچه که طراح سوال مد نظرشه شرایط فعلیه کمیسیونیه که شاید ماهی یکبار تو همین کمیسیون برا تصویب طرح تفصیلی شهری که شرکتش متعد تهیه این طرح بوده با اعضای این کمیسیون داره سر وکله میزنه...خیلی بعیده که ندونه کی عضو کمیسیون هست کی نیست....
      اتفاقا همایون جان تو عضو بودنش که اختلاف و شکی نیس  Ws17  ولی اون چیزی که مهمه اینه که آقا حق رای داره یا نداره

تو متن قانون کسی که ازش به عنوان عضو یاد میشه حق رای داره....ناظر کسی که تو جلسات شرکت میکنه و حق رای نداره

پاسخ
      دفترچه من b-319 بود
      31-4
      32-1
      33-3
      35-2
      36-3
      38-2
      42-3
      46-2
      48-1
      49-1
      50-1
      56-2
      61-3
      62-2
      69-2
      70-2
      73-4
      76-4
      77-2
      79-1
      80-3
      82-1
      83-4
      84-3
      85-1
      87-4
      89-1
      90-1
      94-3
      98-2
      102-3
      109-2
      111-4
      112-3
      113-2
      114-3
      115-1
      117-2
      118-4
      119-3
      121-3
      122-3
      123-2
      125-1
      126-1
      128-1
      البته چندتا غلط هم توش هستا اما یادم رفته کدوم غلطه
      اما بیشترش مطمئن هستم و چک کردم با پاسخنامه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,008 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,262 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,351 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,298 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,167 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,521 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,716 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,600 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,580 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان