امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب رشته ارشد93
سلام من رتبم ۲۹۰ شده توی انتخاب رشته بین شبانه دانشگاهای شهرستان و بین الملل تهران و بین الملل دانشگاه مدرس کدوم رو اول بزنم مدرک بین الملل از شبانه شهرستان بهتره یا نه؟ اساتید بین الملل همون اساتید دانشگاه تهرانند. شهریه شبانه در شهرستان و بین الملل چقد با هم متفاوته؟ با این رتبه به قبولی امیدی هست ایا؟؟
آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۵:۰۰ عصر)mohseni نوشته است: سلام من رتبم ۲۹۰ شده توی انتخاب رشته بین شبانه دانشگاهای شهرستان و بین الملل تهران و بین الملل دانشگاه مدرس کدوم رو اول بزنم مدرک بین الملل از شبانه بهتره یا نه؟ اساتید بین الملل همون اساتید دانشگاه تهرانند. شهریه شبانه در شهرستان و بین الملل چقد با هم متفاوته؟ با این رتبه به قبولی امیدی هست ایا؟؟

سلام من رتبه ام حدود ۳۰۰ هست
اینطوری که از دیگران و اساتید کمک گرفتم ، گفتن اول روزانه ها رو بزن بعد شبانه و بعد هم بین الملل.... من اول روزانه های تهران زدم بعد شبانه های تهران (با توجه به این که شهرستان نمیخوام) بعد پردیسهای تهران زدم ... طبق این رتبه بندی
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...8#pid66708
صد در صد شبانه بهتر از بین الملل هست چون اولا دانشجوهای بین الملل تو خود دانشگاه نیستن و واحد پردیس هستن اما شبانه با روزانه تفاوتی ندارن فقط شبانه ها شهریه میدن
بین الملل هم شهریه اش حدودا ترمی ۵ تومن درمیاد اما شبانه بسیار بسیار کمتر از اینه شهریه اش
من شنیدم واحد بین الملل استاداش با واحد اصلی یکی هستن
بین الملل دانشگاه تهران واحد البرز کرج هست به همین خاطر شاید پردیس تربیت مدرس که تو خود تهران هست ارجح تر باشه ضمن اینکه اصلا از البرز تعریفی نشنیدم
پارسال بین الملل تهران واحد البرز تا رتبه ۱۵۰ گرفت
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni ، foroogh.r
چرا شهرستان نزدید ؟ من با هر کی مشورت میکنم میگه یه سال بمون تهران قبول شی ... مگه مدرک شهرستان واسه کار پیدا کردن معتبر نیست ویا واسه اپلای ؟ینی شما میگی شهرستان شبانه از بین الملل مدرس وتهران همون البرز بهتره ؟؟؟؟ پردیس کیش چی اونجا چه وضعی داره منم از البرز اصن تعریف نشنیدم و اینکه بهشتی امکان داره برداره امسال؟

پاسخ
سلام من رتبم 332 شده احتمال قبولی توی کجا رو دارم ؟

از بین دانشگاه روزانه وشبانه تهران و همدان؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۵:۵۱ عصر)mohseni نوشته است: چرا شهرستان نزدید ؟ من با هر کی مشورت میکنم میگه یه سال بمون تهران قبول شی ... مگه مدرک شهرستان واسه کار پیدا کردن معتبر نیست ویا واسه اپلای ؟ینی شما میگی شهرستان شبانه از بین الملل مدرس وتهران همون البرز بهتره ؟؟؟؟ پردیس کیش چی اونجا چه وضعی داره منم از البرز اصن تعریف نشنیدم و اینکه بهشتی امکان داره برداره امسال؟
    چون میخوام فقط تهران باشم ... باز من از هرکی میشنوم میگن همین امسال تمام تلاشت برای اسکیس بکن تا قبول بشی ... شما هم اصلا نذارین برای سال بعد مخصوصا اگه سال دومی هست که کنکور میدین .... من اصلا راجع به شبانه های شهرستانها خبری ندارم اما از قزوین بسیار بسیار تعریف شنیدم ...
    پردیس کیش هرکی یه چیزی میگه .....! اما به نظرم احتمال اینکه اساتید اصلی بیان کرج تدریس کنند (واحد البرز) بسیار بیشتر از اینه که بیان کیش! پس اولویت با واحد البرز هست
    امسال شهیدبهشتی از طریق کنکور برای واحد بین الملل دانشجو نمیگیره و فقط از طریق ازمون داخلی خودش دانشجو میگیره
    پردیس بهشتی و علم و صنعت خیلی تعریف میکنن اما امسال هیچ کدوم از کنکور دانشجو نمیگیرن ، از ازمون داخلی خودشون میگیرن

پاسخ
     سپاس شده توسط mohseni
    مرسی شما چقد خوب جوابمو میدین یه سوال دیگم دارم اینکه ازمون داخلیو ما از کجا مطلع بشیم اخه من حاضرم روزانه شهرستان نرم بجاش برم بهشتی بین الملل بخونم حالا چطور خبر دار شم چه زمانی ازمون داخلی میگیره امکان داره امسال بهشتی بین الملل بر نداره؟؟؟؟؟؟؟منم سال دیگه سخت برام موندن ....

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    دوستان به نظرتون تو انتخاب رشته اول همه برنامه ریزی شهری ها رو انتخاب کنیم بعد بریم به ترتیب اولویت برنامه ریزی منطقه ای ها رو بزنیم یا از اولویت دانشگاه ها پیروی کنیم و مثلا اول برنامه ریزی شهری تهران بعد برنامه ریزی منطقه ای تهران بعد بریم سراغ برنامه ریزی شهری شهید بهشتی بعد برنامه ریزی منطقه ایش و...........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    دوستان دانشگاه هنر اصفهان نوشته فاقد خوابگاه دولتیه.بچه ها کسی نیست دوستی داشته باشه اونجا غیربومی ازش سوال کنه؟ یعنی خوابگاه خصوصی و خودگردانم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۸:۵۸ عصر)تیلور نوشته است: دوستان دانشگاه هنر اصفهان نوشته فاقد خوابگاه دولتیه.بچه ها کسی نیست دوستی داشته باشه اونجا غیربومی ازش سوال کنه؟ یعنی خوابگاه خصوصی و خودگردانم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یکی از دوستای من اونجاست-و بهش خابگاه خودگردان دادن-که هزینه یه ترمشم حدود 300 بوده

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      (۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۹:۱۹ عصر)farzane.nik نوشته است:
      (۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۸:۵۸ عصر)تیلور نوشته است: دوستان دانشگاه هنر اصفهان نوشته فاقد خوابگاه دولتیه.بچه ها کسی نیست دوستی داشته باشه اونجا غیربومی ازش سوال کنه؟ یعنی خوابگاه خصوصی و خودگردانم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      یکی از دوستای من اونجاست-و بهش خابگاه خودگردان دادن-که هزینه یه ترمشم حدود 300 بوده

ممنون دوست گلم... ببخشید راجب علم و صنعت که نوشته به خواهران خوابگاه نمیده اطلاع ندارید؟

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری godonly. 16 7,874 ۱۳۹۴-۱۰-۲۷، ۱۰:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: omid623
        ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام alireza 1 1,843 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: godonly.
        بعد انتخاب رشته ارشد امکان ویرایش هستش یانه؟ alireza 1 1,322 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۱:۵۳ عصر
        تو انتخاب رشته ی برنامه ریزی میشه هر سه گرایشم زد؟؟ یا یکیشو میتونیم بزنیم؟ alireza 1 1,092 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۱۰:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: ایلیا
        امکان ویرایش انتخاب رشته godonly. 0 1,553 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۶:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان