امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود پاورپوینت جداسازی سامانه های آبیاری فضای سبز از آب شرب
دانلود پاورپوینت جداسازی سامانه های آبیاری فضای سبز از آب شرب

قالب فایل: PPT

تعداد اسلاید: 11

حجم فایل: 854 KB

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
با سپاس  از شما
 اما متأسفانه در یکی از شهرها کهتصمیم به اجرا گرفته شد فکر میکنم شرکت مشاور هفت میلیارد برای طرح ها گرفتند این طرح به دلیل نداشتن پتانسیلهای کافی شهرداری اجرا نشده و فکر میکنم سال 87 این طرح ارائه شده!!![img]/images/smilies/sheklak/18.gif[/img]
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,632 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,224 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: maryamghorbani813
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,160 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
  غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,165 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: maz.
  غیر رایگان دانلود پروژه معماری پایدارو معماری سبز pdf shamim 3 8,311 ۱۳۹۴-۷-۲۲، ۰۷:۰۴ صبح
آخرین ارسال: keyvanamani
  فروش ویژه پاورپوینت طراحی پایدار (معماری سبز) پورشاهی 0 1,152 ۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: پورشاهی
  غیر رایگان دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري MHAKBARI 6 24,819 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس yaser seraj 12 13,759 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود نقشه اتوکد کاربری شهر تبریز Brightness 6 7,352 ۱۳۹۳-۱۱-۶، ۰۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  جدول ویژه برنامه ها (طرح های)شهرسازی (ویژه مباحث کنکور) yalda89 1 1,746 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۲:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان