امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی درباره برنامه بیست هفته ای طراحی شهری
دوستان عزیز سلام
تا به امروز 12 هفته از این برنامه گذشته و برنامه هفته سیزدهم هم روی سایت قرار گرفته
فکر میکنم تا حالا مزایا و معایب برنامه مشخص شده باشه
ازشما تقاضا دارم که تو این نظر سنجی شرکت کنید و هر انتقاد یا پیشنهادی که به نظرتون میرسه رو توی همین تاپیک بگین تا بتونیم بهتر برنامه رو پیش ببریم
سپاسگزارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Sh@bn@m ، sahar19 ، alireza ، moienian
مهندس ریحانه عزیز ممنون بابت زحمتی که میکشید.در کل کار خوب و بزرگی انجام میدین
من که البته نتوتنستو با شما پیش بیام اما دارم همه سعیمو میکنم که برنامه رو از این به بعد انجام بدم که گیج نشم چیکار باید بکنم
از بابت خلاصه هام مممنون....خیلی عالین
میشه امید داشت اگه حداقل نشد قسمتی رو کامل بخونی حداقل خلاصه ای ازش داشته باشی که دیگه صفر کیاومتر نباشی
من پکیج خود سایت رو تهیه کردم اگه میشد که از روی این پکیج هم برامون یه برنامه بریزید خیلی عالی میشد......
خلاصه همراهمون باشید
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط sahar19
(۱۳۹۳-۷-۴، ۰۵:۵۶ عصر)ریحانه نوشته است: دوستان عزیز سلام
تا به امروز 12 هفته از این برنامه گذشته و برنامه هفته سیزدهم هم روی سایت قرار گرفته
ازشما تقاضا دارم که تو این نظر سنجی شرکت کنید و هر انتقاد یا پیشنهادی که به نظرتون میرسه رو توی همین تاپیک بگین تا بتونیم بهتر برنامه رو پیش ببریم
سپاسگزارم

من یه مشکلی دارم . تا به حال هیچ کدوم از این منابع رو نخوندم .چون رشته ام معماری بوده . مثلا زیبایی شناسی گروتر رو تابه حال نخونده بودم . الان نصفه هاشم . ولی شما یادمه یه هفته واسش وقت گذاشته بودین . میخوام بدونم شما کی رسیدین مطالبشو خلاصه کنید که یه هفته ای تموم شد ؟ این یه مثال بود مثلا خود تاریخ شکل شهر هم زیاده . یه مشکل دیگه هم اینکه منابع از روی سرفصل های کتاب خانه شهرسازان بوده(اگه اشتباه نکنم) و خب من به شخصه نمیدونستم از کدوم منبع اصلیه چون طبق منابع رتبه های برتر کتابای اصلی رو خریدم. متشکرم از زحمات بی دریغتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۵، ۰۷:۴۵ عصر)barana نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۴، ۰۵:۵۶ عصر)ریحانه نوشته است: دوستان عزیز سلام
سپاسگزارم

من یه مشکلی دارم . تا به حال هیچ کدوم از این منابع رو نخوندم .چون رشته ام معماری بوده . مثلا زیبایی شناسی گروتر رو تابه حال نخونده بودم . الان نصفه هاشم . ولی شما یادمه یه هفته واسش وقت گذاشته بودین . میخوام بدونم شما کی رسیدین مطالبشو خلاصه کنید که یه هفته ای تموم شد ؟ این یه مثال بود مثلا خود تاریخ شکل شهر هم زیاده . یه مشکل دیگه هم اینکه منابع از روی سرفصل های کتاب خانه شهرسازان بوده(اگه اشتباه نکنم) و خب من به شخصه نمیدونستم از کدوم منبع اصلیه چون طبق منابع رتبه های برتر کتابای اصلی رو خریدم. متشکرم از زحمات بی دریغتون
سلام 
حق با شماست 
من چند هفته ای نبودم و برنامه توسط مدیر سایت به دوستان اعلام میشد و فقط مباحث اعلام شده نه منابع
البته یه چیزی رو هم لازمه بدونید من خودمم که رشته اصلیم شهرسازی بوده تو دوره لیسانسم حتی 10 % منابعو هم نخونده بودم پس برای بقیه دوستان هم مثل شما جدیده
تاریخ شکل شهر هم که منبع اصلی تاریخ جهانه که اونو هم قسمت کردیم لازم نیست همه شو با هم بخونید
زیبایی شناسی هم که اکثرش شکله حجمش به نظر زیاد میاد خیلی هم طبقه بندی شده ست البته قبول دارم کم نیست اما برای کنکور همه مجبوریم یه کم فشرده تر درس بخونیم
درباره سر فصل ها هم فقط برای طبقه بندی مناسب تیترها بر اساس خانه شهرسازانه اونم نه همه شون ولی برای هر قسمت منابع مشخصه

پاسخ
 سپاس شده توسط sahar19 ، barana
من راضی ام فقط یه مشکل کوچولو هست که نمی دونم از کدو کتاب باید بخونم که اونم می پرسم... خیلی ممنون!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,956 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,972 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,710 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,041 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,013 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,630 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,015 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,897 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,536 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,953 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان