امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور طراحی شهری داری بیاااااا اینجااااااااااا سریع
ممنون مهندس ریحانه عزیز که به فکر ما هستید..شما فکر کنم دانشگاه شیراز قبول شدید درسته؟؟؟؟منم دوس دارم اونجا بشم...رتبه حدودا چقد میگیره اونجا؟؟؟؟؟
بعد اینکه این آزمونایی که سایت گذاشته رو گفتن از بانک تست هست و اگز مهندس ریحانه قبول کنه با استفاده از نظر ایشون و سر فصالایی که میدن ازمونارو انجام میدیم....اگه میشه یه پیگیری کنید....ممنون...اینم لینکه تاپیک
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...5#pid75885
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
سلام دوستان کی همه این 13 هفته رو طبق برناه پیش رفته؟؟؟هر روز چقد وقت گذاشتین که رسیدین؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۹، ۱۲:۲۱ عصر)oyster نوشته است: سلام دوستان کی همه این 13 هفته رو طبق برناه پیش رفته؟؟؟هر روز چقد وقت گذاشتین که رسیدین؟

سلام مهندس.والا هنوز فک نکنم با تا اخر برنامه رفته باشه...من خودم دارم سعیمو میکنم که طبق برنامه برم جلو.....چون بعضی مباحث خیلی کمه و بعضیاش هم زیاد...به نظر من بستگی به خودتون داره که با چه سرعتی میخونید

پاسخ
سلام دوستای عزیزم
پوزش بابت اینکه بهتون سرنزدم........افرین بچه های کنکوری باپشتکار همینجوری به خوندن ادامه بدید اگه به مشکلی برخوردید من درخدمت همه شماهستم امیدوارم همگی به رتبه های خوبی برسید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط s.t
    (۱۳۹۳-۷-۵، ۰۷:۳۹ عصر)barana نوشته است:
    (۱۳۹۳-۷-۵، ۰۵:۱۸ عصر)shabiii نوشته است: بچه های کنکور طراحی شهری بیاین اعلام حضور کنید بابا
    بذارید ببینیم چند نفریم....چی کم داریم.....چه اطلاعاتی داریم و نداریم......از کجا باید شروع کرد......چیا مهمن و مهم ترن......
    چرا پس کسی همکاری نمیکنه....
    واقعا به نفع خودمونه ها.......بذارید تا مهندس ریحانه و مهندس قلانی هم بیان اینجا و همه با هم هم فکر شیم.....
    بیایین بگین چی کم دارین تا با هم جورش کنیم........
    با هم بریم جلو ....به هم روحیه بدیم...................
    سریع بیاید...
    مدیر عزیز سایت حمایت کنید لطفا.............
    من دارم تاریخ شکل شهر رو میخونم نمیدونم باید چجوری بخونمش . کلی اسم داره حجمشم زیاده 102 . میشه یه نفر یه راهکار بده ؟ ممنون میشم کمک کنید. خانم شبنم شما چقد خوندید خودتون ؟ چیا رو تا حالا خوندید؟

پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۸، ۱۰:۱۶ عصر)shabiii نوشته است: ممنون مهندس ریحانه عزیز که به فکر ما هستید..شما فکر کنم دانشگاه شیراز قبول شدید درسته؟؟؟؟منم دوس دارم اونجا بشم...رتبه حدودا چقد میگیره اونجا؟؟؟؟؟
    بعد اینکه این آزمونایی که سایت گذاشته رو گفتن از بانک تست هست و اگز مهندس ریحانه قبول کنه با استفاده از نظر ایشون و سر فصالایی که میدن ازمونارو انجام میدیم....اگه میشه یه پیگیری کنید....ممنون...اینم لینکه تاپیک
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...5#pid75885

سلام
    بله من دانشگاه شیراز قبول شدم فکر می کنم تا رتبه های حدود 67 شیراز قبول بشن
    در مورد آزمون ها هم من در خدمتم به مدیر سایت هم اعلام کردم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من تازه اومدم اینجا!
    از الان شروع کنم دیر نیست؟؟؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط rizemize_ph
      (۱۳۹۳-۷-۱۰، ۰۵:۲۱ عصر)salar8080 نوشته است: سلام من تازه اومدم اینجا!
      از الان شروع کنم دیر نیست؟؟؟؟
      ممنون میشم کمکم کنید

نه اصلا دیر نیست
      فقط تلاشتون رو باید زیاد کنید
      خیلی از دوستان هم مثل شما دارن از الان شروع می کنن

پاسخ
      ممنون از مهندس ریحانه و مهندس زهره عزیز که به این تاپیک سر میزنن.....
      خیلی غصه نخورید چون ماهم مثه شما هستیم و هنوز اولاشیم....البته متاسفانه.....

پاسخ
      (۱۳۹۳-۷-۱۰، ۰۹:۴۵ عصر)shabiii نوشته است: ممنون از مهندس ریحانه و مهندس زهره عزیز که به این تاپیک سر میزنن.....
      خیلی غصه نخورید چون ماهم مثه شما هستیم و هنوز اولاشیم....البته متاسفانه.....

مهندس جان جز خودت ظاهرا کسی برنامشو نمیگه شما الان چیارو شروع کردی؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,059 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,289 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,355 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,303 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,174 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,723 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,570 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,616 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,588 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان