امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیاد خودتون رو درگیر رتبه نکنید فایده نداره چون هرسال شرایط بسیار متفاوته
رتبه 21 سال 93 در مشاوره لاین ایران شهرساز:
یه چیز مهم بهتون توصیه میکنم زیاد خودتون رو درگیر رتبه نکنید فایده نداره چون هرسال شرایط بسیار متفاوت هه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط hero
ببخشید من متوجه نشدم؟ یعنی چی درگیر رتبه نشیم شرایط متفاوته؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بهتر بود بگین میانگین درصد در هرسال متفاوته! که اونم بستگی به سختی سوال و طرح سوال داره!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط amindatcom ، hero
(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۱:۴۱ صبح)urbanDesign.h نوشته است: بهتر بود بگین میانگین درصد در هرسال متفاوته! که اونم بستگی به سختی سوال و طرح سوال داره!

کاملا موافقم...بهتر بود که جمله RE: زیاد خودتون رو درگیر رتبه نکنید فایده نداره چون هرسال شرایط بسیار متفاوته..اینجوری مطرح میشد:
بهتر بود بگین میانگین درصد در هرسال متفاوته! که اونم بستگی به سختی سوال و طرح سوال داره!

چون واقعا میانگین درصد دروس است که تا حدود بسیار زیادی در نمره نهایی متقاضی تاثیر گذار است
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ
 سپاس شده توسط hero

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,719 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,246 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,957 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,975 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,042 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,477 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,680 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,544 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,348 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,902 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان