امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنظر من آمارش خیلی وقت گیر بود...خیلی
پیام یک داوطلب:
بنظر من آمارش خیلی وقت گیر بود...خیلی
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,118 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوالای مباحث و مبانی برنامه ریزی کنکور 95 سخت بود! alireza 0 770 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۱۲:۲۲ صبح
  کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1395 خیلی آسون بود! alireza 0 1,055 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,046 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,365 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,475 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي alireza 1 994 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم alireza 0 1,039 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
  من رتبه 347 برنامه ریزی شدم.احتمال قبولی هست؟مرحله دو حداقل چند بشم قبول میشم؟ alireza 1 1,373 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان