امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي
پیام یک داوطلب:

من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي من جواب اشتباه اومده!!
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط shabnam71
کسانی که شک و شبه ای در پاسخنامه و درصداشون دارن میتونن درخواست بررسی مجدد بدن البته نمیدونم هنوز وقت هست یانه!
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط fereshtehr89.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,032 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,617 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,252 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mahbub1993
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,123 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,632 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,365 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  هزینه پردیس های خودگردان بهشتی و تهران تو رشته طراحی شهری ترمی چقدره ؟ alireza 0 1,483 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۰۹:۳۴ عصر
  به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,477 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان