امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز
سلام به مرور منابع را معرفی خواهیم کرد.
ابتدا آمار:

.zip   amar-iranshahrsaz.zip (اندازه: 48.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 192)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط nilooad ، U.D.SG ، Brightness ، ne_da
سلام
پس طراحی شهری چی؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام مرسی بقیه درسارو کی میذارین؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۷-۶، ۰۷:۲۷ صبح)مهشید مهستانی نوشته است: سلام مرسی  بقیه درسارو کی میذارین؟

سلام ان شالله فردا یکی دیگه از دروس را میزارم
      شما با برنامه سایت پیش می روید؟

پاسخ
      سلام . وقت بخیر . من قراره برای خرید کلیه منابع اقدام کنم اگه مهمترین منابع هر درس و بزارین رو سایت ممنون میشم .متاسفانه تعداد منابع خیلی زیاد هستن من میخام اونایی که اولویت بیشتری دارن و مهم تر هستن رو بیزحمت رو سایت بزارین....با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام مهندس. وقت بخیر . راستش من به تازگی عضو شدم . پست هایی که گذاشتن معمولا برای تیر ماه هست و برای وقتی بوده که کنکور بهمن ماه بوده .اما حالا که کنکور اردیبهشت برگذار میشه، آیا مشاوره و برنامه ریزی همچنان ادامه داره؟؟

پاسخ
      سلام میشه در مورد ازمون عملی برنامه ریزی شهری توضیح بدید به نظر شما کسی که رشتش شهرسازی نباشه می تونه تو ازمون عملی موفق بشه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۴-۷-۱۵، ۰۲:۲۸ عصر)Fatemeh artimis نوشته است: سلام مهندس. وقت بخیر . راستش من به تازگی عضو شدم . پست هایی که گذاشتن معمولا برای تیر ماه هست و برای وقتی بوده که کنکور بهمن ماه بوده .اما حالا که کنکور اردیبهشت برگذار میشه، آیا مشاوره و برنامه ریزی همچنان ادامه داره؟؟

لطفا در کارگروه زیر ثبت نام کنید که مربوط به دوره زمستان و بهار می باشد

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,563 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,173 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: a.rahmani?
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,985 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,659 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70
          مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,504 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: kelarestagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان