امتیاز موضوع:
  • 73 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار اولین تصاویر میتینگ گروهی اعضا ::سه شنبه 24 آبان و مکان باغ ارم شیراز ساعت 14
(۱۳۹۰-۸-۲۵، ۰۲:۲۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۲۵، ۱۰:۰۱ صبح)ilia87 نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۲۴، ۱۰:۲۹ عصر)AliReza نوشته است: به قولمان وفا کردیم و 2 تا از تصاویر را گذاشتیم فقط فعلا به دلایلی نمیتونیم عکس خانمها را بزاریم و خوب تعداد خانمها بیشتر بود.

بعدا گزارش کامل را میزارم.

اینم 2 تصویر با کیفیت خوب:
می گم خوشا به حالتون
با این لباس هایی که شما پوشیدین معلومه اون طرفا هوا بهاریه
اما اینطرفا ....

آره خیلی عالی بود البته یه کم بعضی وقتها سرد میشد.

واقعا جای دوستان خالی بود کاش تهران بودم و در تهران برگزار میشد از دست این شیرازیها ناراحتم

من که سنگ تموم گذاشته بودم و برای همه هدیه و پذیرایی و یکماه عضویت ویژه ولی....

واقعا خیلی حالم گرفته شد....
ایشالا بعد از کنکور یه قرار بذاریم تو یه جایی میانه راه مثلا اصفهان! که همه بیان هم اینوریا هم اونوریا
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
خواهشا اگه میشه یه خورده کوچولو اینورتر بیاین (سمت اردبیل) ... مثلا رشت :D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ضمن تشکر از مدیریت سایت بخاطر این ابتکار جالب.من شیرازی نیستم ولی اگه فاصله ام تا شیراز کم بود حتما شرکت میکردم.تصاویری که آقای دهقان گذاشتند واقعا ناراحت کننده بود چون فقط یه دونه پسر شرکت کرده بود،تعداد دخترها رو نمی دونم ولی واقعا شیرازی های عضو سایت کم لطفی کردند.امیدوارم دفعه بعد مراسم با شرکت افراد بیشتری همراه باشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    (۱۳۹۰-۸-۲۵، ۰۹:۴۱ عصر)yek shahrsaz نوشته است: ضمن تشکر از مدیریت سایت بخاطر این ابتکار جالب.من شیرازی نیستم ولی اگه فاصله ام تا شیراز کم بود حتما شرکت میکردم.تصاویری که آقای دهقان گذاشتند واقعا ناراحت کننده بود چون فقط یه دونه پسر شرکت کرده بود،تعداد دخترها رو نمی دونم ولی واقعا شیرازی های عضو سایت کم لطفی کردند.امیدوارم دفعه بعد مراسم با شرکت افراد بیشتری همراه باشه.

سلام ممنون از ابراز همدردی تون

خانمها 4 نفر بودند و 2 نفر هم آقایان

1 نفر طراحی شهری

3 نفر معماری

2 نفر هم نمیدونم

من پیش بینی حداقل 15 نفر را کرده بودم و برای 15 نفر تدارک دیده بودم که اگر بیشتر هم میشد بعدا براشون هدایا را ارسال میکردم.

البته چند نفری همانند sodeh تماس گرفتند و گفتند که نمیتونند بیاند و من از mud مدیر آزمون اینترنتی هم دعوت کردم که متاسفانه شهرستان بودند و هدیه ای هم برای ایشان در نظر گرفته بودم.

در هر حال خیلی خوب بود ولی تعداد کمممممممم

امیدوارم در آینده دوستان کم لطفی نکنند....
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    یه سری هم به غرب ایران بزنید:D
    آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۰-۸-۲۵، ۱۰:۰۷ عصر)ATUSA نوشته است: یه سری هم به غرب ایران بزنید:D
    اصلا بیایید یه کاری بکنیم، نه ما میتونیم همه یه جا جمع بشیم نه اینکه مهندس دهقان رو بذاریم تو ماشین شهر به شهر بگردونیم همه با ایشون آشنا بشن!!؟؟!! پس بهترین راه اینه که در یک فرصتی که هم بچه های کنکوری وقت دارند هم دانشجویان ارشد هم کسانی مثل مهندس دهقان که مشغول هستن، اردویی 1 یا دوروزه به یک مقصدی () چابهار، آستارا، مشهد، اهوار، ... خلاصه هر قسمت ایران چه بیابون باشه چه جنگل چه کوه و دریا و ....:angel::angel:!!!(یه لحظه طبع شاعریه نداشتم گل کرد!)
    داشته باشیم. نمی دونم میشه یا نه ها اما اگه بشه چی میشه!؟!؟:D
    لطفا در این باره نظر بدید
    هر پیشنهاد مناسب 2000 امتیاز از طرف اینجانب هدیه داده میشه به گوینده و پیشنهاد دادنده!!!(ادبیاتم ته کشید، اثر همون طبع شاعریه)

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
    سلام چقدر دوست داشتم منم بیام و اعضا را ببینم ولی فاصله کردستان تا شیراز 14 ساعته و واقعا نمی تونستم بیام امیدوارم روزی برسه که اعضای ایران شهرساز در همه جای ایران و شهر به شهر جمع بشن با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، kasrak ، ایلیا
    (۱۳۹۰-۸-۲۵، ۱۰:۲۹ عصر)ایلیا نوشته است:
    (۱۳۹۰-۸-۲۵، ۱۰:۰۷ عصر)ATUSA نوشته است: یه سری هم به غرب ایران بزنید:D
    اصلا بیایید یه کاری بکنیم، نه ما میتونیم همه یه جا جمع بشیم نه اینکه مهندس دهقان رو بذاریم تو ماشین شهر به شهر بگردونیم همه با ایشون آشنا بشن!!؟؟!! پس بهترین راه اینه که در یک فرصتی که هم بچه های کنکوری وقت دارند هم دانشجویان ارشد هم کسانی مثل مهندس دهقان که مشغول هستن، اردویی 1 یا دوروزه به یک مقصدی () چابهار، آستارا، مشهد، اهوار، ... خلاصه هر قسمت ایران چه بیابون باشه چه جنگل چه کوه و دریا و ....:angel::angel:!!!(یه لحظه طبع شاعریه نداشتم گل کرد!)
    داشته باشیم. نمی دونم میشه یا نه ها اما اگه بشه چی میشه!؟!؟:D
    لطفا در این باره نظر بدید
    هر پیشنهاد مناسب 2000 امتیاز از طرف اینجانب هدیه داده میشه به گوینده و پیشنهاد دادنده!!!(ادبیاتم ته کشید، اثر همون طبع شاعریه)

خیلی عالیه

به نظرم میرسه برای اطمینان از اومدن افرادی که ثبت نام میکنند شماره همراهشون را داشته باشیم تا یادآوری بشه

دوستان برای میتینگ بعدی پیشنهاد دهند و ممنون از مهندس ایلیا که از حساب خودش برای پیشرفت سایت خرج میکنه.

پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، ایلیا ، 0RKIDEH
    سلام دوستان
    واقعا خوش به حالتون:-/
    من كه نتونستم بيام و خيلي ناراحت شدم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,882 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 977 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,609 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
      اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,031 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,250 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,451 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
      اطلاعیه انتشار فایلهای vip در شبکه های اجتماعی و تذکر ایران شهرساز alireza 2 1,946 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر
      انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,017 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 4,000 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,403 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: maryam.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان