امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها بیاید با هم کمی گپ بزنیم!!
دوستانی که امسال کنکور ارشد برنامه ریزی شرکت کردید، اگه هم آزاد تهران قبول بشید و هم سراسری غیر تهران، کدوم رو انتخاب می کنید؟ بخصوص شاغلین و یا متاهلین؟؟!!

کسی از کلاسهای دانشگاهها خبر داره که معمولا چه روزهایی کلاس دارن و چه ساعتهایی و چند روز در هفته؟ و چقدر برای حضور حتمی در کلاس سختگیری می کنند؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
سلام مهندسان جوان
اینجا کسی میتونه به من کمک کنه یعنی به من یاد بده که چطوری یک فایل را برای دانلود در سایت قرار دهم ؟
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۰۱:۱۳ عصر)elena نوشته است: سلام مهندسان جوان
اینجا کسی میتونه به من کمک کنه یعنی به من یاد بده که چطوری یک فایل را برای دانلود در سایت قرار دهم ؟

سلام

به این پست بروید و اگه در انجمنی که میخواید ارسال پیوست کنید و نداشت بهم پیام بدید تا پیوست را برای اون انجمن فعال کنم.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...83#pid4383
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من میخوام یکسری ابزار کد رو برای دانلود در سایت قرار بدم لطفا راهنمایی کنید که در کدام قسمت این کار را انجام بدهم .

پاسخ
bacheha lotfan age midoonid begin "tarh e samandehi " be english chi mishe?

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,036 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,890 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,439 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,268 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,138 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: f.e
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 1,235 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۱۰ صبح
      شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری alireza 0 963 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۱:۳۸ صبح
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,019 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 798 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان