امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
سلام من این تعداد کتاب را برای خوندن انتخاب کردم ببینید موفقیت امیزه یا نه از شار تا شهر- برنامه ریزی راهبردی - مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری - تحلیلی از ویژگیهای برنامه ریزی شهری در ایران ( فصل لول و سوم ) با شهر و منطقه در ایران - برنامه ریزی شهرهای جدید ( فکر کنم مطالب این تو تحلیل ویزگیهای برنامه ریزی شهری هم باشه ) سیر اندیشه ها و جزوه های خانه شهرسازان چطوره این مقدار
میشه این مطلب را هم بگید که سیر اندیشه های 3 همون مطالب سیر اندیشه های یک و دو را هم داره یا نه کدومشون را بخونیم بهتره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۲، ۰۷:۴۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام من این تعداد کتاب را برای خوندن انتخاب کردم ببینید موفقیت امیزه یا نه از شار تا شهر- برنامه ریزی راهبردی - مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری - تحلیلی از ویژگیهای برنامه ریزی شهری در ایران ( فصل لول و سوم ) با شهر و منطقه در ایران - برنامه ریزی شهرهای جدید ( فکر کنم مطالب این تو تحلیل ویزگیهای برنامه ریزی شهری هم باشه ) سیر اندیشه ها و جزوه های خانه شهرسازان چطوره این مقدار
میشه این مطلب را هم بگید که سیر اندیشه های 3 همون مطالب سیر اندیشه های یک و دو را هم داره یا نه کدومشون را بخونیم بهتره
با سلام خدمت شما.راستشو بخوای خیلی سخته که بگم خوبه یا نه.من خودم خیلی بیشتر از این خونده بودم.نمیتونم بگم که کافیه.ولی اگر بدم نیست.اگه میخوای فقط همینا رو بخونی حتما کتاب های جدیدی رو که تو این دو سال ازشون سوال اومده رو هم بگیر و بخون.ولی بازم بگم که تا میتونی فقط بخون.فکر نکن که این چند تا کافیه.اگه میتونی جزوه مبانی پارسه رو هم بگیری و بخونی خوبه.چون به نظر من اون کتاب خوبیه.چون من خودم اون رو خونده بودم.سیر اندیشه ها 3 رو من خودم نخوندم که بگم چه جوریه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M
    جزوه مبانی پارسه را از کجا گیر بیاریم مهندس چرا یک لطفی نمی کنی و اون جزوه را به عنوان شیرینی قبولی برامون اسکن کنید ممنون میشم فقط مبانی کافیه

پاسخ
    راستش منظورم این بود که الان که وقت کمه باید به کتابهای برجسته بیشتر توجه کرد و ممکنه برای منی که علوم پایه خوندم و قبلا این کتا بارو ندیدم گمی بیشتر وقتگیر باشه.البته من نمیخوام که با خوندن خلاصه ها هم راه میانبر بزنم و خیلی هم با این رشته نااشنا نیستم.با این اوصاف توصیه شما برای داوطلبی مث من چیه؟باید چه کتابایی باید حتما بخونم؟
    چون کثرت منابع هم بالاست و واقعا از همه امکان سوال دادن هست.ممنون
    آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۳، ۱۲:۱۰ صبح)s1s2s3 نوشته است: جزوه مبانی پارسه را از کجا گیر بیاریم مهندس چرا یک لطفی نمی کنی و اون جزوه را به عنوان شیرینی قبولی برامون اسکن کنید ممنون میشم فقط مبانی کافیه

بابا خیلی سخته اسکن کردن.شما بچه کجایی؟اگه تهرانی بگو تا اینجا بهت برسونم کتابو.اگه نه که بگو تا یه کاریش بکنم.البته اینم بگم که الان کتاب پیشم نیست.من تهرانم.کتاب هم خونه است.یه کمی طول میکشه.
    (۱۳۹۰-۷-۳، ۱۱:۵۶ صبح)ATUSA نوشته است: راستش منظورم این بود که الان که وقت کمه باید به کتابهای برجسته بیشتر توجه کرد و ممکنه برای منی که علوم پایه خوندم و قبلا این کتا بارو ندیدم گمی بیشتر وقتگیر باشه.البته من نمیخوام که با خوندن خلاصه ها هم راه میانبر بزنم و خیلی هم با این رشته نااشنا نیستم.با این اوصاف توصیه شما برای داوطلبی مث من چیه؟باید چه کتابایی باید حتما بخونم؟
    چون کثرت منابع هم بالاست و واقعا از همه امکان سوال دادن هست.ممنون
    شما میلتون رو بدید تا من فایل منابعی رو که خوندم براتون بفرستم.اگه به نظر خودتون فقط خلاصه مطلب بخونید میتونید به شهرسازی مسلط بشید.چون اگه یه سوالی بدن که تو خلاصه مطلب نباشه شما نمیتونی جواب بدی.به همین دلیل من پافشاری میکنم روی منابع که دیدتون نسبت به شهرسازی بهتر شه.تو منابع خودم نوشتم که چه کتاب هایی مهمه.

پاسخ
     سپاس شده توسط Vasta
    با سلام و تبریک برای قبولیتون.اگه لطف کنین لیست منابعی رو که خوندین همینجا بذارین یا برام ایمیل کنین (soheil.xxxx@yahoo.com)
    لطفا به ترتیب و با اولویتها بگین که خودتون به چه ترتیبی خوندین.خواهشا لیست کتابهایی که برای ازمون تشریحی لازمه هم اعلام کنین.ممنون.من با اسکیس طراحی شهری مشکل دارم یعنی دسترسی به کلاسهای اسکیس ندارم(و برای همین موضوع احتمال موفقیت تو ازمون دومم کمه).برای همین احتمالا برنامه ریزی بخونم به نظرتون از همین فردا شروع کنم با وجود این همه درس که تو این ترم دارم میتونم موفق بشم یا باید خودمو 9 ترمه کنم و از الان برای سال بعد بخونم؟(من شدیدا روی حفظ کردنیها کند هستم یعنی 1 صفحه رو خوندن کلی وقتم رو میگیره) ایا ازمون تشریحی از اسکیس ساده تره و میشه با یه سری کتاب که به عنوان منبع ازمون دوم اعلام شده موفق شد؟چون استرس سربازی داره میکشتم .برای ازمون دوم باید کلاس رفت مثل اسکیس یا با کتاب خوندن حله؟روش خوندنتونو اگه برام بگین واقعا متشکر میشم.یا جوابا رو ایمیل کنین یا همینجا توضیح بدین که بچه ها هم استفاده کنن(فقط خواهشا همه ی سوالامو توضیح بدین ).ممنون عزیزم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    اقای امیری نژاد و خدمتتون تبریک عرض می کنم . سپاسگذارم از اینکه وقتتون رو در اختیار ما قرار دادین. میخواستم ازتون خواهش کنم اگر امکانش هست منابع کتابهایی رو برای من هم ارسال کنید. و میخواستم ازتون بپرسم که در چه آزمون هایی شرکت می کردید؟و در چند آزمون شرکت کردید؟ و اینکه معمولا هر کتابی رو چندبار مطالعه می کردید؟ در طول یکروز درسهای مختلف را مطالعه می کردید یا فقط یک درس را؟ برای ریاضیات و آمار دقیقا چه می کردید؟ ببخشید سوالام طولانی شد.
    این هم ایمیل [email=منElmira.Karimi33@yahoo.com]منElmira.Karimi33@yahoo.com[/email]

ببخشید یک درخواست دیگه هم داشتم . اینکه اگر ممکنه لطفا درصد همه درسهاتون راهم بگذارید . لطفا این کار رو حتما بکنید چون برام خیلی مهمه.ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم اینکه شما خودتون خواستید شهید بهشتی برید ؟ شهید بهشتی بهتره یا تهران؟ بازم سپاسگذارم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۷-۳، ۰۸:۰۰ عصر)soheil368 نوشته است: با سلام و تبریک برای قبولیتون.اگه لطف کنین لیست منابعی رو که خوندین همینجا بذارین یا برام ایمیل کنین (soheil.xxxx@yahoo.com)
      لطفا به ترتیب و با اولویتها بگین که خودتون به چه ترتیبی خوندین.خواهشا لیست کتابهایی که برای ازمون تشریحی لازمه هم اعلام کنین.ممنون.من با اسکیس طراحی شهری مشکل دارم یعنی دسترسی به کلاسهای اسکیس ندارم(و برای همین موضوع احتمال موفقیت تو ازمون دومم کمه).برای همین احتمالا برنامه ریزی بخونم به نظرتون از همین فردا شروع کنم با وجود این همه درس که تو این ترم دارم میتونم موفق بشم یا باید خودمو 9 ترمه کنم و از الان برای سال بعد بخونم؟(من شدیدا روی حفظ کردنیها کند هستم یعنی 1 صفحه رو خوندن کلی وقتم رو میگیره) ایا ازمون تشریحی از اسکیس ساده تره و میشه با یه سری کتاب که به عنوان منبع ازمون دوم اعلام شده موفق شد؟چون استرس سربازی داره میکشتم .برای ازمون دوم باید کلاس رفت مثل اسکیس یا با کتاب خوندن حله؟روش خوندنتونو اگه برام بگین واقعا متشکر میشم.یا جوابا رو ایمیل کنین یا همینجا توضیح بدین که بچه ها هم استفاده کنن(فقط خواهشا همه ی سوالامو توضیح بدین ).ممنون عزیزم.
      سلام مهندس.من برای آزمون تشریحی کتاب خاصی مطالعه نکردم.من کتاب کارگاه برنامه ریزی شهری شیعه و سرانه کاربری حبیبی رو خوندم که زیاد ربطی نداشت.راجع به اینکه بگمشما میتونید تو این زمان کم موفق شید یا نه منمیتونم نظر بدم.چون بستگی به خودتون داره.من تا حالا اسکیس طراحی شهری رو ندیدم که بگم چه جوریه.ولی فکر کنم راحت تر باشه.من که خودم کلاس خاصی نرفتم برای امتحان جز یهکلاس پارسه گذاشته بود اونم دو روزه .راجع به اون جملتون که گفتین منابعی که معرفی میشه برای امتحان دوم<امسال که هیچ چیزی معرفی نکردن تا بچه ها بدونن که چی باد بخونن.

پاسخ
       سپاس شده توسط soheilarch
      (۱۳۹۰-۷-۴، ۱۰:۳۳ عصر)سارا نوشته است: سلام
      اقای امیری نژاد و خدمتتون تبریک عرض می کنم . سپاسگذارم از اینکه وقتتون رو در اختیار ما قرار دادین. میخواستم ازتون خواهش کنم اگر امکانش هست منابع کتابهایی رو برای من هم ارسال کنید. و میخواستم ازتون بپرسم که در چه آزمون هایی شرکت می کردید؟و در چند آزمون شرکت کردید؟ و اینکه معمولا هر کتابی رو چندبار مطالعه می کردید؟ در طول یکروز درسهای مختلف را مطالعه می کردید یا فقط یک درس را؟ برای ریاضیات و آمار دقیقا چه می کردید؟ ببخشید سوالام طولانی شد.
      این هم ایمیل [email=%D9%85%D9%86Elmira.Karimi33@yahoo.com]منElmira.Karimi33@yahoo.com[/email]

ببخشید یک درخواست دیگه هم داشتم . اینکه اگر ممکنه لطفا درصد همه درسهاتون راهم بگذارید . لطفا این کار رو حتما بکنید چون برام خیلی مهمه.ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم اینکه شما خودتون خواستید شهید بهشتی برید ؟ شهید بهشتی بهتره یا تهران؟ بازم سپاسگذارم
      با سلام خدمت شما.من در آزمون های پارسه شرکت میکردم.ببین زیاد فرقی نمیکنه که تو آزمون های کدوم موسسه رو شرکت کنی.همشون تقریبا شبیه همن.فقط این مهمه که شماعادت کرده باشی که چه جوری امتحان بدی و وقت رو تنظیم کنی و به نحوه سوالات عادت کنی ومثلمن که تو سال اول با دیدن سوالات هنگ کرده بودم مثل من نشی.البته این نظر منه.من فقط آزمون ها رو شرکت کردم.همه آزمون هاشو.هر کتاب هم حداقل 4بار.البته منابع رو نه این اندازه.در یک روز من همه درس ها رو میخوندم.من گرایشو فدای دانشگاه کردم.اول گرایش برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران رو زدم بعدش اینجا رو.منطقه ای و مدیریت تهران رو هم انتخاب های چهارم و پنجمم بود.

پاسخ
      سلام آقای امیری
      من مقدمه کتاب زیر ساخت های شهری رو یه نگاهی انداختم احساس کردم برا مرحله دوم مناسبه؟ آیا لازمه واسه مرحله اول هم خوندش؟
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,711 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,239 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,955 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,971 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره زبان mojtaba.db 0 746 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,710 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,406 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,231 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,041 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,472 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان