امتیاز موضوع:
  • 97 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهها کارنامه*انتشار کارنامه ارشدسراسری{آزمون تحلیلی و اسکیس چقدر موثر بود}تحلیل واقعی
پس مراکز غیر انتفاعی همشون مجازی بودن ولی بازم اشتباه کردی چون تو ایران یک چیز مهمه و اون یک برگ کاغذ که نوشته فوق لیسانس حالا می خواد مال هر جا باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
شاید تو ایران مهم باشه ولی بخای بورسیه بگیری مطمئنا برا اونا ارزش ندارن.
تازه مجازی اونم طراحی شهری!!!!!!!!من حتی فکرشم نمیکنم!
اگه بخاییم بحث کنیم به دارازا میکشه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Gizmo
سلام
رتبم 92 بود اسکیسم 35 درصد قبول نشدم و شبانه شیراز یزد قزوین رو نزدم و همچنین شهید رجایی مجازیم نزدم به زودی کارنامم رو میذارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام مهندس دهقان واقعا از زحمات بی دریغ شما سپاسگزارم امسال شما باتحلیلها و اطلاعات خوبتون به بچه های شهرسازی خیلی کمک کردید امیدوارم همیشه موفق باشید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
اینم کارنامه یکی از کاربران که با رتبه 200 روزانه هنر اصفهان قبول شده
نقل قول از مهندس saharshah
نقل‌قول: سلام .من رتبم 200 بود.نهایتا هنر اصفهان قبول شدم.روزانه، اما همه ی شبانه های تهرانم آورده بودم.نمره اسکیسم 50 بود.
دوستان قسمت انتخاب دانشگاه و معدل را برام میل کنید تا الان 5 کارنامه بدستم رسیده و امیدوارم حداقل 10 تا بشه تا یه تحلیل بشه و ارزش اسکیس در طراحی شهری و معماری و تحلیلی در برنامه ریزی شهری را مشخص کنیم.
اونهایی که رد شدند هم بفرستند...
منتظر ایمیلتون هستم
ایمیل سایت
iranshahrsaz@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

پاسخ
ممنون دوستان 2 کارنامه طراحی شهری و 5 کارنامه برنامه ریزی شهری بدستم رسیده و هنوز نمیشه تحلیل درستی کرد منتظر کارنامه{درصد اسکیس و انتخاب دانشگاه و رتبه مرحله 1} دوستان هستم.

با توجه به این چند کارنامه میشه به نتایج زیر رسید:

1- با داشتن رتبه 4 رقمی در کنکور امسال برنامه ریزی شهری فقط با زدن 5/32 درصد تحلیلی میشه در دانشگاه مجازی تهران قبول شد.

2- با زدن اسکیس 35 درصد طراحی شهری در رتبه حدود 100 رتبه به حدود 130 تا 140 میرسد و مردود میشوید.

3- با زدن حتی اسکیس 40 درصد طراحی شهری هم احتمال قبولی در رتبه بین 130-140 صفر است.در صورتی که سال قبل با اسکیس 50 درصد و رتبه 220 قبول شده بود.

4-با زدن اسکیس بالای 80 درصد طراحی شهری رتبه حدود 240 میتواند تا رتبه 44 بالا بیاید و قبولی حتمی را بدنبال دارد.

5-با زدن تحلیلی بین 60- 70 برنامه ریزی رتبه خیلی جابجا میشود نمونه رتبه 30 به 10 و رتبه 16 به 3 کاهش یافت و 292 به 90 کاهش یافت.

6-رتبه 1 رقمی با زدن حدود 35 درصدبرنامه ریزی شهری افت داشته و به نظر میرسه حداقل برای حفظ رتبه در برنامه ریزی شهری برای تک رقمی ها حدود 40-45 درصد میباشد.

7-با زدن اسکیس حدود 35 درصد برنامه ریزی شهری در رتبه های بالای 900 میشه تا 300 نفر رشد کرد{البته این را درنظر بگیریم که تعدادی در این رتبه ها اصلا سر جلسه حضور نمییابند}

8-با زدن تحلیلی 25 درصد برنامه ریزی شهری در رتبه 218 افت داشته و رتبه به حدود 270-290 میرسد و قبولی به صفر میرسد.{نتیجه گیری اینکه اصلا با احتمال اسکیس کمتر از 30 درصد و رتبه حدود 200 سرجلسه حضور نیابید}

9-با زدن تحلیلی 40 درصد برنامه ریزی شهری در رتبه 465 میتوان تا 125 نفر رشد کرد و رتبه را به حدود 340 آورد و خوب رشد خوبی داره و فقط میشه مجازی قبول شد.

10- با زدن اسکیس 15 درصد برنامه ریزی شهری رتبه حدود 460 با حداقل 100 رتبه سقوط به رتبه 560 میرسه و احتمال قبولی به صفر میرسه.

این تحلیل با اومدن فقط 7 کارنامه انجام شده و در صورتی که تعداد به بیش از 20 برسه تحلیل خوبی میشه ارائه داد و بیان زدن چند درصد اسکیس بالاتر میتوان در کدوم دانشگاه قبول شد را ارائه داد.

منتظر بقیه کارنامه ها هستم تا بشه تحلیل بهتری ارائه داد برای کمک به دوستان و اجر اخروی این کار را کنید.

ایمیل سایت :
iranshahrsaz@yahoo.com
نتیجه نهایی:
برای رتبه بین 0-50 حداقل اسکیس 30-35 درصد
برای رتبه بین 100-50 حداقل اسکیس 40 درصد
برای رتبه بین 100-150حداقل اسکیس 45 درصد
برای رتبه بین 150-200 حداقل اسکیس 50 درصد
برای رتبه بین 200-250 حداقل اسکیس 55 درصد
برای رتبه بین 250-300حداقل اسکیس 60 درصد
البته این حدود درصد ها رتبه را به زیر 100 میاره و فقط قبولی تضمین میشه
این تحلیل فقط برای کنکور 90 معتبره و برای کنکور 91 شما باید حدود 5 درصد اسکیس خود را قوی تر کنید{دلیل آمار بالای شرکت کنندگان و خدمات خوب موسسات و سایتها می باشد}

پاسخ
 سپاس شده توسط asma ، @uror@ ، mery
یکی از دوستام با رتبه ی 241 و تحلیل 55 % روزانه شیراز قبول شد...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۳، ۱۱:۳۲ عصر)ala sh نوشته است: یکی از دوستام با رتبه ی 241 و تحلیل 55 % روزانه شیراز قبول شد...

ممنون به نظر تحلیل درستی هست و من قبل از شما نتیجه نهایی را در سایت گذاشتم و نتیجه نهایی برای دوست شما هم درست در اومد و درصد دوست شما برای قبولی باید 55 باشد که همینطور هم بود.
اینم نتیجه نهایی:
برای رتبه بین 0-50 حداقل اسکیس 30-35 درصد
برای رتبه بین 100-50 حداقل اسکیس 40 درصد
برای رتبه بین 100-150حداقل اسکیس 45 درصد
برای رتبه بین 150-200 حداقل اسکیس 50 درصد
برای رتبه بین 200-250 حداقل اسکیس 55 درصد
برای رتبه بین 250-300حداقل اسکیس 60 درصد
البته این حدود درصد ها رتبه را به زیر 100 میاره و فقط قبولی تضمین میشه
این تحلیل فقط برای کنکور 90 معتبره و برای کنکور 91 شما باید حدود 5 درصد اسکیس خود را قوی تر کنید{دلیل آمار بالای شرکت کنندگان و خدمات خوب موسسات و سایتها می باشد}

پاسخ
تحلیل بی فایده ایه به دو علت:
1.رنج درصدها هرسال متغیره؛مصححای دمدمی مزاج امسال برخلاف پارسال(تو گرایش طراحی شهری البته) رنج رو بالا گرفتن برخلاف پارسال که رنج کلن پایین بود؛رتبه 132 امسال با درصد اسکیس 45 مردود شده درحالیکه پارسال درصد 45 درصد خوبی بود؛و رتبه 130 میتونست با این درصد حداقل به روزانه های شهرستان برسه
پارسال رتبه 112 با اسکیس 37 روزانه قزوین آورده
امسال رتبه 69 با اسکیس 37 شبانه شیراز!
2.کلن درمورد کنکور بخصوص اسکیس ابدا نباید نظر قطعی و صفرو یکی ارائه داد؛اسکیس یه چیز خیلی غیرقابل پیش بینیه؛تو هر زمینه ای از ضریب و زمان سر جلسه و قطع کار و استفاده و عدم استفاده از رنگ ؛ تیپ و رویکرد سوالات و نحوه تصحیح احتمال ازینرو به اونرو شدننش میره...باید بره...دوستان برای اسکیس بدترین و سخت ترین حالتا رو درنظر بگیرید و انتظار هرچیز غافلگیر کننده ایو داشته باشید...شاید اینجور بتونید حداقل به بهت زدگی سر جلستون زودتر غالب بشید و بموقع تصمیم درست بگیرید
ابدا به این آمار و ارقام اعتماد نکنید چون کمکی بتون نمیکنه؛فقط ممکنه خیالتونو بی دلیل راحت کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mery
(۱۳۹۰-۷-۱۳، ۱۱:۵۵ عصر)Gizmo نوشته است: تحلیل بی فایده ایه به دو علت:
1.رنج درصدها هرسال متغیره؛مصححای دمدمی مزاج امسال برخلاف پارسال(تو گرایش طراحی شهری البته) رنج رو بالا گرفتن برخلاف پارسال که رنج کلن پایین mall">بود؛ رتبه 132 امسال با درصد اسکیس 45 مردود شده درحالیکه پارسال درصد 45 درصد خوبی بود؛و رتبه 130 میتونست با این درصد حداقل به روزانه های شهرستان برسه
پارسال رتبه 112 با اسکیس 37 روزانه قزوین آورده
امسال رتبه 69 با اسکیس 37 شبانه شیراز!
2.کلن درمورد کنکور بخصوص اسکیس ابدا نباید نظر قطعی و صفرو یکی ارائه داد؛اسکیس یه چیز خیلی غیرقابل پیش بینیه؛تو هر زمینه ای از ضریب و زمان سر جلسه و قطع کار و استفاده و عدم استفاده از رنگ ؛ تیپ و رویکرد سوالات و نحوه تصحیح احتمال ازینرو به اونرو شدننش میره...باید بره...دوستان برای اسکیس بدترین و سخت ترین حالتا رو درنظر بگیرید و انتظار هرچیز غافلگیر کننده ایو داشته باشید...شاید اینجور بتونید حداقل به بهت زدگی سر جلستون زودتر غالب بشید و بموقع تصمیم درست بگیرید
ابدا به این آمار و ارقام اعتماد نکنید چون کمکی بتون نمیکنه؛فقط ممکنه خیالتونو بی دلیل راحت کنه

سلام و تشکر از شما
تحلیل تقزیبا تحلیل خوبیه و برای اثبات کارنامه 132 را در سایت بزارید یا برام میلش کنید ببینم شبانه ها را زده یا نه؟ در صورتی که نزارید این پست شما پاک میشه
در مورد رتبه 69 من حدود 40 را گفتم وایشون هم 37 زده و قبول شده و درسته
در مورد رتبه 112 هم هر سال حدود 5 درصد متفاوته و برای امسال میشد 42 درصد و بازم در درصد ها قرار میگرفت و بازم تحلیل درسته
در مورد قسمت 2 صحبت خاصی ندارم و به نظرتون احترام میزارم
سپاس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,700 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,695 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,035 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 753 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,077 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,117 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 987 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,540 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,511 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان