امتیاز موضوع:
  • 95 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان طرح جامع گردشگری استان تهران
سلام. من طرح جامع گردشگری استان تهران رو دارم. با توجه به اینکه دیدم، طرح خوب و کاملیه تصمیم گرفتم کم کم بذارمش تو سایت، آخه خیلی وسیع و گسترده است.
امیدوارم مورد استفاده واقع بشه. فقط نظر یادتون نره.
این فاز اول، مربوط به مطالعات شناخت میشه.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط deldar ، alireza ، Sadeghpour ، planning ، ahmad lotfi ، forbiddenland ، ghazalvare ، ramirali ، hamidataee ، khansa ، atelieahjam
دوستان عزیز عذر خواهی می کنم که آپلود ادامه طرح گردشگری استان تهران یکم دیر شد. من ابتدا تصور کردم که از این طرح استقبال نشده، اما بعد از دریافت چند پیام متوجه شدم که به درد خیلی از دوستان خورده، به همین دلیل ادامشو که از همین قسمت دوم فاز 2 آپلود می کنم.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، planning ، ahmad lotfi ، ghazalvare ، khansa ، atelieahjam
این هم فاز 3، و فاز پایانی نوشتاری طرح. البته نقشه های این طرح هم وجود دارند که سعی می کنم در سایت قرارشون بدم. با تشکر از همه دوستانی که من رو در انجمن حمایت می کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، planning ، ahmad lotfi ، forbiddenland ، ghazalvare ، khansa ، atelieahjam
این هم کلیه نقشه های این طرح که به صورت یک فایل زیپ به شما تقدیم می کنم. امیدوارم به درد دوستان بخوره. اگر کمکی هم لازم داشتید در حد توانم دریغ نمی کنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، planning ، ahmad lotfi ، reza2asadi ، khansa ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,636 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,958 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: nneda65
  غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,881 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,767 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: En.emami
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,224 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: maryamghorbani813
  غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,465 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
  نیازمند طرح پروژه کارگاه برنامه ریزی شهری j.sevda66 0 919 ۱۳۹۵-۲-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: j.sevda66
  غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,758 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,225 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,475 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان