امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال اسپم و کسر امتیاز از اعضا*اجرا از 14 دی ماه *
[/quote]

حداقل میتونم 5 ارسال را براتون مثال بزنم که کاربر عضو ویژه نیست و فایلی که در انجمن vip بوده را نوشته عالی بود

یکی را هم مهندس پرستو جواب داد ولی اون شخص جوابی نداشت

بازم ممنون و ما دوست داریم که محیط علمی تر و پویاتر بشه

[/quote]

سلام اقای مهندس ، من برای شما و سایت احترام زیادی قائلم و هیچوقت راضی نمیشم رنکینک سایتمون به خاطر ارسال های ما تنزل پیدا کنه. من به شخصه ارسال اسپمی به این معنا نداشتم و همیشه از کلیک بر تشکر استفاده کردم . یکبار هم که به مدیران تبریک گفتم سعی کردم به همه یکجا و در یک ارسال تبریک بگم. اگر هم زمانی که عضو وی ای پی نبودم و از مهندس نصیری تشکر کردم به این دلیل بود که اون فایل رو داشتم و حتی قصد داشتم خودم در سایت برای دوستان اپلود کنم (اگه بخواین کی تونم براتون ایمیل کنم)چون از مفید بودنش خبر داشتم اون ارسال رو براشون فرستادم پس در واقع نیازی به دانلودش نداشتم.(که اگر واقعا نیاز داشتم امتیازم به حد وی ای پی بود) البته بعید می دونم روی صحبتتون با من بوده باشه چون تو این ارسالی که گفتم خانم پرستو نظری ندادند ! اما چون همیشه خودم سعی می کنم تا جایی که ممکنه زود قضاوت نکنم توضیح دادم شاید سایر دوستان غیر وی ای پی هم شرایط مشابه من رو داشته باشند ، در هر صورت اگر کاری کردم که باعث ناراحتی و ایجاد سوء تفاهم در شما و دوستان شد همین جا از همه عذرخواهی می کنم . به خاطراین زیاده گویی هم امیدوارم من رو ببخشید!
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، alireza

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ارسال اسپم و کسر امتیاز از اعضا*اجرا از 14 دی ماه * - توسط Elham.A - ۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۰۹:۰۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,889 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,323 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 661 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 981 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,467 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,100 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,456 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,894 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 4,003 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,886 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان