امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرم مخصوص طراحی شد نظر دهید=>مسابقه طراحی آرم سایت با اهدا جایزه ویژه
(۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۰:۱۳ عصر)shahrsaz67 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۱:۵۰ صبح)soheil368 نوشته است: اینم لوگوی من که گذاشتم تا روز تولد سایت هدیه بدم.ممنون میشم دوستان نظر بدن.
ایرانشم مثل شهرسازش کنید ببیینیم چجوری میشه؟اینجوری ایران کارو انگاری ناجور کرده البته نظر من اینه شاید باقی دوستان چیز دیگه ای بگن.
بفرمایید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، Shahrsaz67
سلام ممنون

اینم یه تغییر کوچولو با اجازه طراح محترم سهیل عزیز:{با snag it ویرایش ساده ای را انجام دادم}

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، asma ، abcdefghijklm
(۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۱:۱۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام ممنون

اینم یه تغییر کوچولو با اجازه طراح محترم سهیل عزیز:{با snag it ویرایش ساده ای را انجام دادم}
به نظرم اسم انگلیسیش رو روی بدنه ننویسیم بهتره.یه ضربه به کار میزنه.
با اجازه اینم یه تغییر به سمت معماری اسلامی.
کلا به نظرم این طرح انعطاف پذیره میشه حتی بهترش هم کرد.از بقیه دوستان هم میخوام اگه میتونن طرح را بهبود بدن.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، asma ، abcdefghijklm
(۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۱:۱۸ عصر)soheil368 نوشته است:

کلا به نظرم این طرح انعطاف پذیره میشه حتی بهترش هم کرد.از بقیه دوستان هم میخوام اگه میتونن طرح را بهبود بدن.

الان به نظر من بهتر شد و به نظر من روی ضخامت خطوط میشه بیشتر مانور داد و همه را یک ضخامت بزارید ببینیم بهتر میشه

پیشنهاد:

روی هر طرحتون یک شماره بزنید تا بشه یکی را انتخاب کرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm
(۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۱:۲۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۱:۱۸ عصر)soheil368 نوشته است:

الان به نظر من بهتر شد و به نظر من روی ضخامت خطوط میشه بیشتر مانور داد و همه را یک ضخامت بزارید ببینیم بهتر میشه

پیشنهاد:

روی هر طرحتون یک شماره بزنید تا بشه یکی را انتخاب کرد.
اگه زحمتی نیست براتون این چند تا طرحی که زدم رو با a.b,c.....مشخص کنین همشو تو یه پست بذارین .من الان وقت ندارم .اگه همنشد که فردا شب خودم انجام میدم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67
دوستان نظراتتون را در مورد طرحهای مهندس سهیل عزیز بزارید تا به نتیجه ای برسیم و اگر طرحی دارید ارائه دهید.

هر آرمی تایید شود برای همیشه نام طراح آن ثبت خواهد شد.

یه تغییر کوچک اضافه کردن نام انگلیسی و تغییر در فاصله بین مناره راست

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، soheilarch ، .Utopia ، asma ، Shahrsaz67
با تشكر
طرح آخري خوبه.فقط ميشه يه امتحاني كنيد و قسمت شهر رو يه كوچولو بالاتر بياريد ببينيم چطور ميشه.در ضمن فكر كنم گنبد وسط هم نباشه طرح بهتر ميشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
(۱۳۹۰-۱۲-۷، ۰۸:۵۳ صبح)AliReza نوشته است: دوستان نظراتتون را در مورد طرحهای مهندس سهیل عزیز بزارید تا به نتیجه ای برسیم و اگر طرحی دارید ارائه دهید.

چنتا پیشنهاد:اول اینکه حالت گنبد و مناره رو بردارید چون سایت مسجدی نیست که سایت علمیه....برای این منظور پیشنهاد میکنم مناره سمت راست جای اون بالاش سرستون تخت جمشید باشه.مناره سمت چپ رو شبیه تر به برج میلاد کنید.گنبد وسطی رو هم یه چیزی مثل گنبد سلطانیه یا چیزی بین تاریخ زمانی تخت جمشید تا برج میلاد.یه چیزای تو قرن ۱۰ میلادی مثلا(یه بنای مربوط به اون دوران یا یه چیزی مثل عالی قاپو)(میتونه توی مستطیل زیر گنبد هم قرار بگیره.)
سه نقطه شهر رو مثل ز شهرساز کنید یعنی بره توی نوشته.
یه تشکر هم به صورت کتبی از دوستان ایران شهرساز چاشنی کنم یا حق.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، asma ، soheilarch
(۱۳۹۰-۱۲-۷، ۰۸:۵۶ عصر)shahrsaz67 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۷، ۰۸:۵۳ صبح)AliReza نوشته است: دوستان نظراتتون را در مورد طرحهای مهندس سهیل عزیز بزارید تا به نتیجه ای برسیم و اگر طرحی دارید ارائه دهید.

چنتا پیشنهاد:اول اینکه حالت گنبد و مناره رو بردارید چون سایت مسجدی نیست که سایت علمیه....برای این منظور پیشنهاد میکنم مناره سمت راست جای اون بالاش سرستون تخت جمشید باشه.مناره سمت چپ رو شبیه تر به برج میلاد کنید.گنبد وسطی رو هم یه چیزی مثل گنبد سلطانیه یا چیزی بین تاریخ زمانی تخت جمشید تا برج میلاد.یه چیزای تو قرن ۱۰ میلادی مثلا(یه بنای مربوط به اون دوران یا یه چیزی مثل عالی قاپو)(میتونه توی مستطیل زیر گنبد هم قرار بگیره.)
سه نقطه شهر رو مثل ز شهرساز کنید یعنی بره توی نوشته.
یه تشکر هم به صورت کتبی از دوستان ایران شهرساز چاشنی کنم یا حق.
ولی شلوغ میشه
[تصویر:  f9431_Presentation2.jpg]
(۱۳۹۰-۱۲-۷، ۰۷:۰۲ عصر)asma نوشته است: با تشكر
طرح آخري خوبه.فقط ميشه يه امتحاني كنيد و قسمت شهر رو يه كوچولو بالاتر بياريد ببينيم چطور ميشه.در ضمن فكر كنم گنبد وسط هم نباشه طرح بهتر ميشه

[تصویر:  e422_Presentation3.jpg]

[تصویر:  upload.php]

پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm
سلام با اجازه دوستان یه طرح مفهومی زدم فکر می کنم مورد پسند واقع بشه :huh::)

[تصویر:  apuntsz1k1lycux7suhl.jpg]

[تصویر:  cy8gl1etg5qntqeoel.jpg]

[تصویر:  7ozl5x0bpf53teeohnaw.jpg]

دوستان عزیز اگر نظرات اصلاحی دارند بفرمایند تا تغییرات اعمال بشه فکر کنم اگر در بالا تنه کوه دماوند که نماد ایرانه قرار بگیره جالب شود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، alireza ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,863 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 976 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,152 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,264 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,395 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,377 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,144 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,933 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه مسابقه عکاسی،ایران شهرساز در اینستاگرام #iranshahrsazcom alireza 2 3,012 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۸:۲۵ عصر
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,682 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان