امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرم مخصوص طراحی شد نظر دهید=>مسابقه طراحی آرم سایت با اهدا جایزه ویژه
یکی از دوستان که به فوتوشاپ مسلطه اگه میتونه روی این طرح کار کنه ببینیم خوب میشه یا نه البته میتونه به عنوان لوگوی سایت هم استفاده شه.به شرط طراحی بهتر و رندر قوی بک گراند زیباتر.هیچ لزومی هم به رنگ پرچم بودنش نیست.
[تصویر:  a18_iranshahrsaz.jpg]
یا
[تصویر:  y859_is.jpg]

طرحهای مهندس سعید خیلی زیبا هستن و معلومه ایشون تو کارشون استادن.فقط یه موضوع هست اینه که من خودم تا ایشون در مورد مفهوم طرحشون توضیح ندادن متوجه نشدم چه اشاره ای به موضوع این سایت داره(خیلی مفهومیه و راحت درک نمیشه)تو نگاه اول بیشتر یاد یه شرکت هواپیمایی افتادم(به نظرم اومد یه پرندس که داره تو اسمون ایران پرواز میکنه!!).ولی بازم تاکید میکنم که زیبا کار شدن و نشون توانمندی ایشونه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۹:۳۸ عصر)soheil368 نوشته است:
طرحهای مهندس سعید خیلی زیبا هستن و معلومه ایشون تو کارشون استادن.فقط یه موضوع هست اینه که من خودم تا ایشون در مورد مفهوم طرحشون توضیح ندادن متوجه نشدم چه اشاره ای به موضوع این سایت داره(خیلی مفهومیه و راحت درک نمیشه)تو نگاه اول بیشتر یاد یه شرکت هواپیمایی افتادم(به نظرم اومد یه پرندس که داره تو اسمون ایران پرواز میکنه!!).ولی بازم تاکید میکنم که زیبا کار شدن و نشون توانمندی ایشونه.

با تشکر از شما مهندس سهیل
در اصل باید بگم مفهوم این طرح تحت تاثیر کتاب بسیار خوب« تجدد و فراتجدد و پس از آن در شهرسازی» دکتر بحرینی است .
یه جورایی بازگشت به اصل و زندگی و دور شدن از یکنواختی شهرهای بتنی و ...

در ضمن به نکته خوبی اشاره کردید پرواز پرنده . به نظرم برنامه ریزان شهری و منطقه ای مانند پرندگانی هستند که باید بر اوضاع و احوال برنامه ریزی و توسعه در یک کشور نظارت داشته باشند

کمی باید ما به عنوان شهرساز و برنامه ریز خودمون رو بیشتر باور کنیم و خودمون رو محدود به طراحی شهرک و چند خیابان نکنیم. :sleepy:

:D.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، alireza ، .Utopia ، aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,830 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 974 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,152 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,262 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,372 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,375 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,143 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,927 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه مسابقه عکاسی،ایران شهرساز در اینستاگرام #iranshahrsazcom alireza 2 3,012 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۸:۲۵ عصر
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,682 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان