امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرور را ارتقا دادیم =>عذرخواهی مدیریت سایت از همه شما
درود

امروز و از ساعت 12 تا ساعت حدود 6 عصر سایت کلا بسته بود و دلیل آن تغییر سرور برای ارتقا سرعت سایت بود و امیدوارم سرعت بهبود خوبی یابد.

هنوز در برخی از شهرهای کشورمون سایت باز نمیشه که تا ساعتی دیگر مشکل کاملا رفع میگردد.

و از صدها نفری که در این مدت نتونستند از سایت بازدید کنند پوزش می طلبم.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، elham90 ، asma ، JAVAD4050 ، ALI XxX ، .Utopia
بسیار از مهندس دهقان به خاطر تلاش برای ترقی و کیفیت بهتر سایت متشکرم متاسفانه به دلایلی که قابل ذکر نیست سرعت اینترنت در این چند روزه پایین بوده بسیاری از سایت های دیگر هم این مشکلات را داشته اند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ALI XxX
مهندس دستتون در نکنه
من سرعتم عالی شده :D
الان ار اپرا استفاده می کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم سرعت خوبی دارم

تشکر از مدیریت عزیز
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
دوستان ببینید بازم مشکل دارید مشکل من حل شد.

اگر مشکل دارید راه زیر را امتحان کنید به احتمال 99.9 درصد مشکل حل میشه

همونطور که میدونید ابزار تو فایرفاکس مخفیه alt+ Tرو میزنیم وگزینه Clear Recent History رو کلیک میکنیم.

واز Time reng to clear گزینه Everyting رو انتخاب و از detalis گزینه Cookies رو تیک میزنیم

و در اخر Clear Now بااین ترفند تمامی کوکی ها پاک میشوند .

و در آخر هم ctlr+f5 را بزنید تا کش ها پاک شوند.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH
الان در منزل مشکلی نیست. البته دیشب در منزل هم همون مشکل وجود داشت که الان رفع شده بدون اینکه من کاری انجام بدم
من در محل کارم مشکل داشتم که حتما اونم رفع شده
بنظر میاد سرعت بهتر از قبل شده
تشکر فراوان از شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,882 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,317 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,862 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 658 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 976 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,391 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,931 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,452 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,100 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,024 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان