امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعجب تعجب==>تکمیل ظرفیت ارشد ازاد
دانشگاه هایی که تکمیل ظرفیت بر میدارن مثلا بروجرد ، یزد ، کرمان و......... از کجا بدونیم تراز آخرین نفر قبولی چنده با ترازمون چقدر فاصله داره؟ تازه قراره چند نفر بردارن این دانشگاهها؟از کجا بدونیم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

خوب من تا اخرين نفر انتخابي علوم تحقيقات 4 نفر فاصله دارم(رشته طراحي شهري) حالا 2 تا سوال دارم
    1)اين 10 تا انتخابم كه 5 تا دانشگاه نايين و يزدو سيرجان وهمدان و زنجان ازم دوراگه فقط بخوام علوم تحقيقات تهرانو(الويت ازمونم) بررسي كنن و 10تا رو انتخاب نكنم نميشه؟ حتما بايد يه شهرو انتخاب كنيم؟
    2)يا اگه مثلا فقط همدان و زنجانو انتخاب كنم وبد شانسي تهران قبول نشم وهمدان يا زنجان قبول شم و برم اونوقت اگه واسه بهمن تكميل ظرفيت باشه ميشه دوباره شركت كنم و دانشگامو عوض كنم؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان اگه كسي اطلاع داره لطفا راهنماييم كنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۱:۳۶ صبح)yaser seraj نوشته است:
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۱:۳۰ صبح)zahra artiiist نوشته است: دوستان فکر کنم شما دقیقا متوجه نشدید قضیه چیه !!!!!!!!!
    در تکمیل ظرفیت اول میان انتخاب اولی که در آزمون زده بودی و اونجا رفته بودی امتحان داده بودی رو بررسی میکنند یعنی جاهای خالی با کسانی پر میشه که انتخاب اصلی شون اونجا بوده اگر رتبه شون به انتخاب اولشون نرسه بعد یه مقدار قضیه براشون فرق میکنه میرند 10 تا انتخابشون رو بر اساس نمره های کل شرکت کننده ها بررسی میکنند
    پس در نتیجه رتبه های نزدیک به آخرین نفر واحدهای اصلی اصلا کارشون به اون 10 تا انتخاب نمیکشه
    موفق باشید
    خوب این موضوع بی عدالیته
    کسی که ترازش شده 6500 بره پردیس علوم تحقیقات سیرجان اما کسی که ترازش 5400 بوده الان قبول بشه قزوین.....به نظر شما این تصمیم گیری درسته؟

منبع این ادعا چی ؟؟؟؟
    از کجا انقد مطمینید ؟؟
    خود مرکز ازمون یعنی گفته اول از بین کسایی که تو حوزه امتحانی بودن میگیریم ؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۰۱:۰۴ عصر)amirhosein.d نوشته است:
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۲:۴۴ عصر)arvik نوشته است:
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۲:۲۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: دوستان ترتیب قضیه را دراوردم ببینید اول اولویت های مرکز امتحانی بررسی میشه که دانشگاهها مییان دو برابر ظرفیت خود را مانند سالهای قبل از بین شرکت کننگان خودش بر میداره مثلا الان که علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت نیست اینا مییان در مرحله تکمیل ظرفیت از بین دانشچویان خودشون بر میدارند و دیگه لزومی نداره اسمشون تو لیست دانشگاههای تکمیل ظرفیت باشه شاید شما سوال نید س چرا قزوین مرحله اول بود الان هم هست ببینید قزوین مرحله اول خود واحد قزوین بود ولی قزوین الان پردیس علوم تحقیقات است و این دو تا با هم فرق دارند دوستان توجه خود را بیشتر کنید منتظر خبرهای جدید از من باشید

مرســــــــــــــــــــــــی دوست من.... حرف درستی زدی! 113

بله همینطوره منم کاملا موافقم

یعنی با اینکه علوم تحقیقات مرکز تو لیست نیست ، من که انتخابم اونجا بوده ، توی تکمیل ظرفیت اونجا شرکت داده میشم؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

اره دوست عزيز شما شركت داده ميشيد تهران مركز و علوم تحقيقات وكرمان و قزوين .... اسمشون تو ليست نيست چون تكميل ظرفيتشون از بين متقاضيان خودشون(كسايي كه الويت ازمونشون اونجا بوده) يعني اول مي بينن شما تهران مركز قبول ميشين يا نه بعد اگه قبول نشدين ميرن 10 تا انتخابتونو بر اساس نمره كل مي بينن (اين مطلب تو اطلاعيه انتخاب رشته هست) حالا هر چقدر رتبه تون به اخرين نفر قبولي نزديك تر باشه شانس قبوليتون بيشتر

پاسخ
      بچه ها من یه سئوال داشتم، کسی اطلاع داره سالهای قبل برای مثال یکی بزنه تهران مرکز بعد تو تکمیل ظرفیت قزوین یا همدان قبول شه؟
      منظورم اینه ممکنه بعد انتخاب اصلیمون دانشگاه جاهای دیگه رو معرفی کنه برا قبولی یا همین 5 تا شهره؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        دوستان سلام
        من خیلی تعجب کردم...یعنی کلا همین ۵تا جا واسه طراحی شهری مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یزد و نایین و سیرجان و همدان و زنجان؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی آخه؟؟؟؟
        یعنی حتی قزوین و اینا هم تکمیل ظرفیت نمیگیرن؟؟؟
        علوم تحقیقات تهران زده بودم اونوقت حالا مثلا بریم سیرجان؟؟؟؟؟
        یه سوال دیگه این کلمه واحد با پردیس علوم تحقیقات چه فرقی داره؟؟؟ مثلا زده واحد علوم تحقیقات سیرجان ، اما اون یکی زده پردیس علوم تحقیقات همدان؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        منبع این ادعا چی ؟؟؟؟
        از کجا انقد مطمینید ؟؟
        خود مرکز ازمون یعنی گفته اول از بین کسایی که تو حوزه امتحانی بودن میگیریم ؟؟
        [/quote]

خود مرکز آزمون
        میتونید مراجعه کنید به لینک زیر تا مطمئن شوید
        http://pubr-azmoon.com/
        (۱۳۹۱-۷-۳، ۰۴:۲۴ عصر)atoosa.marzban نوشته است: دوستان سلام
        من خیلی تعجب کردم...یعنی کلا همین ۵تا جا واسه طراحی شهری مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یزد و نایین و سیرجان و همدان و زنجان؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی آخه؟؟؟؟
        یعنی حتی قزوین و اینا هم تکمیل ظرفیت نمیگیرن؟؟؟
        علوم تحقیقات تهران زده بودم اونوقت حالا مثلا بریم سیرجان؟؟؟؟؟
        یه سوال دیگه این کلمه واحد با پردیس علوم تحقیقات چه فرقی داره؟؟؟ مثلا زده واحد علوم تحقیقات سیرجان ، اما اون یکی زده پردیس علوم تحقیقات همدان؟؟؟؟

بله دیگه اگر در انتخاب اصلیتون پذیرش نشوید میرند اون 5 تا انتخابتون رو بر اساس نمره های کل بررسی میکنند
        انشاالله که همین انتخاب اصلیتون قبول میشید
        (۱۳۹۱-۷-۳، ۰۱:۴۷ عصر)ماه عسل نوشته است: دانشگاه هایی که تکمیل ظرفیت بر میدارن مثلا بروجرد ، یزد ، کرمان و......... از کجا بدونیم تراز آخرین نفر قبولی چنده با ترازمون چقدر فاصله داره؟ تازه قراره چند نفر بردارن این دانشگاهها؟از کجا بدونیم؟

محل هایی که الان اعلام کردند فعلا هیچ یک نفر هم پذیرش نکردند چون اصلا تو دفترچه نیستند
        تو اطلاعیه گفته بودند ترازها رو میدند نمیدونم چرا ندادند
        (۱۳۹۱-۷-۳، ۰۱:۰۸ عصر)سعیده66 نوشته است: تو رو خد ایکی جواب منو بده
        به قران دارم سکته میکنم
        من کرمانم رتبم 31 شده
        اخرین نفر کرمان 37 شد ه بود
        من مطمین بودم کرمان تکمیل ظرفیت قبول میشم
        حالا کرمان تکمیل ظرفیت رشته ی من یعنی طراحی شهری رو نمی گیره
        من چی کار کنم
        این خیلی ظلم
        دارم دیوونه میشم به خدا
        این چه مملکتی اخه

فکر کنم عددها رو اشتباه وارد کردید
        شما که همش 5 تا با نفر آخر فاصله دارید مطمئن باشید انشاالله همون کرمان قبول میشید و اصلا به بررسی 10 انتخاب بعدی نمیرسید
        اگه میخواهید خیالتون راحت تر بشه میتونید تشریف ببرید دانشگاه از مدیر گروه بپرسید چند تا تکمیل ظرفیت میگیرند
        موفق باشید

(۱۳۹۱-۷-۳، ۱۱:۳۶ صبح)yaser seraj نوشته است:
        (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۱:۳۰ صبح)zahra artiiist نوشته است: دوستان فکر کنم شما دقیقا متوجه نشدید قضیه چیه !!!!!!!!!
        در تکمیل ظرفیت اول میان انتخاب اولی که در آزمون زده بودی و اونجا رفته بودی امتحان داده بودی رو بررسی میکنند یعنی جاهای خالی با کسانی پر میشه که انتخاب اصلی شون اونجا بوده اگر رتبه شون به انتخاب اولشون نرسه بعد یه مقدار قضیه براشون فرق میکنه میرند 10 تا انتخابشون رو بر اساس نمره های کل شرکت کننده ها بررسی میکنند
        پس در نتیجه رتبه های نزدیک به آخرین نفر واحدهای اصلی اصلا کارشون به اون 10 تا انتخاب نمیکشه
        موفق باشید

خوب این موضوع بی عدالیته
        کسی که ترازش شده 6500 بره پردیس علوم تحقیقات سیرجان اما کسی که ترازش 5400 بوده الان قبول بشه قزوین.....به نظر شما این تصمیم گیری درسته؟

خب پارسال هم همینطور بوده چیزه جدیدی که نیست

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط atoosa.marzban ، mehman
        یکی نیس جواب منو بده؟

کسی اطلاع داره سالهای قبل برای مثال یکی بزنه تهران مرکز بعد تو تکمیل ظرفیت قزوین یا همدان قبول شه؟
        منظورم اینه ممکنه بعد انتخاب اصلیمون دانشگاه جاهای دیگه رو معرفی کنه برا قبولی یا همین 5 تا شهره
        ؟

پاسخ
        راستی دوستان
        من از ته دلمم برای همتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همه جای دلخواهشون قبول بشن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,059 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,755 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,651 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
        آخرین ارسال: godonly.
          طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,087 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: نجران
          برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,448 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: maryam.s
          بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,392 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          کلید آزمون کارشناسی ارشد اووووووووووووووومد E.Y.I 3 1,600 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: mohammadreza ghobadi
          مشاهده کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 (سازمان سنجش) MHAKBARI 6 2,320 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۲:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: sasanarchm
          دفترچه سوالات تمامی رشته های آزمون‌ ورودي تحصيلات‌ تكميلي‌ ( كارشناسي‌ ارشد 93) MHAKBARI 2 2,031 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۵:۰۹ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مدیران ارشد و مدیران سایت ازتون ممنونیم زمردیان 2 1,271 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۹:۳۶ صبح
        آخرین ارسال: arvik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان