امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور طراحی شهری داری بیاااااا اینجااااااااااا سریع
یه فایل صوتی گذاشتم براتون (آموزش نحوه تست زدن زبان انگلیسی ... مربوط به تستهای ردینگ .... ) استاد قاضی مرادی .......... از اساتید پارسه .یه عکس هم هست که مربوط به این فایله.
اینم لینکه دانلودش:
4shared.com/music/zjSFub6f/Ghazimoradi.html

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۷-۱۶، ۱۱:۵۰ عصر)h@bn@m$ نوشته است: ممنون بارانای عزیزم....قصد بنده دعاهای خیر بچه هاس....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
والا من تونستم تا روزی 6 تا 7 ساعت بخونم اما نه هر روز چون دانشگاه هم باید برم....زیبایی شناسی رو تازه میخام شروع کنم...چقدم که زیاده.....اگه دانشگاه نباسم میتونم تا 6 ساعت رو بخونم ....من از رو پکیج میخونم بیشتر اما از روی کتابام و برنامه مهندس ریحانه هم جلو میرم...فعلا در واقع هیچی
ممنون . من پکیج مباحث رو خریدم . جزوات دست نویسش فوق العاده اس . به نظرم راحت میشه روزی ده پونزده صفحه ازش خوند . اما خب خلاصه نویسی ها وقت زیادی ازم میگیره . بعدشم مرور خلاصه ها. من طبق پنج دوره مرورها پیش میرم مثل روش لایتنر . منم باید یه کم بیشتر بخونم . یه چیزی تو جزوه سیر اندیشه های پکیج رو گرفتی چجوریه ؟ بگیرم یا نه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۹:۳۹ عصر)barana نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۶، ۱۱:۵۰ عصر)h@bn@m$ نوشته است: ممنون بارانای عزیزم....قصد بنده دعاهای خیر بچه هاس....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
والا من تونستم تا روزی 6 تا 7 ساعت بخونم اما نه هر روز چون دانشگاه هم باید برم....زیبایی شناسی رو تازه میخام شروع کنم...چقدم که زیاده.....اگه دانشگاه نباسم میتونم تا 6 ساعت رو بخونم ....من از رو پکیج میخونم بیشتر اما از روی کتابام و برنامه مهندس ریحانه هم جلو میرم...فعلا در واقع هیچی
ممنون . من پکیج مباحث رو خریدم . جزوات دست نویسش فوق العاده اس . به نظرم راحت میشه روزی ده پونزده صفحه ازش خوند . اما خب خلاصه نویسی ها وقت زیادی ازم میگیره . بعدشم مرور خلاصه ها. من طبق پنج دوره مرورها پیش میرم مثل روش لایتنر . منم باید یه کم بیشتر بخونم . یه چیزی تو جزوه سیر اندیشه های پکیج رو گرفتی چجوریه ؟ بگیرم یا نه؟

عزیزم من کل پکیج رو خریدم...به نظرم خوبه و همینطورم که دیدی تو صحبتای مهندس زهره هم گفته بود که دقیقا چه مطالبی تو پکیج هست

پاسخ
 سپاس شده توسط barana
از مهندس زهره عزیز سوال داشتم در مورد کتابای سبز شهرداری؟؟؟
چقد مهمن ؟؟؟
کلا دربارشون برامون بگید

پاسخ
از دوستان عزیزی که راهنماییم کنن پیشاپیش کمال تشکر رو دارم
کما بیش از کتابهایی که در برنامه ها هست نمیتونم پیدا کنم، حتی سفارش هم دادم اما با وجود دو هفته هنوز به دستم نرسیده.
ایا پیشنهادی دارید؟؟؟؟؟؟ فکر میکنید خلاصه ی کتاب هایی که پیدا نکردم رو بخونم کفایت کنه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۹:۴۳ صبح)rizemize_ph نوشته است: از دوستان عزیزی که راهنماییم  کنن پیشاپیش کمال تشکر رو دارم
کما بیش از کتابهایی که در برنامه ها هست نمیتونم پیدا کنم، حتی سفارش هم دادم اما با وجود دو هفته هنوز به دستم نرسیده.
ایا پیشنهادی دارید؟؟؟؟؟؟ فکر میکنید خلاصه ی کتاب هایی که پیدا نکردم رو بخونم کفایت کنه؟

عزیزم خوب بنده خودم از کتابخونه دانشگاه تهیه میکنم و میخونم و باز بهشون پس میدم....چون بیشترش اونجا هست...شمام به نظرم اگه کتابخونه بزرگی در دسترس دارید یه اونجا مراجعه کنید...یا اینکه به از شهرای بزرگ تهیه کنید.....اگر واقعا هم تا اخرش بعضیاش پیدا نشد بازم خلاصه ها بهتر از هیچیه  و تو نت سرچ کنید و انواع خلاصه هارو بگیرید تا حداقل چند نمونه داشته باشید

پاسخ
بدبختی نبود کتابخونه هست ....
همینش بده...

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲۱، ۱۲:۲۰ عصر)rizemize_ph نوشته است: بدبختی نبود کتابخونه هست ....
همینش بده...

pdf بعضی از کتابا توی نت هست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
چه قدم که بچه های کنکوری فعال هستید واقعا........چرا کسی نیست پس؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر)h@bn@m$ نوشته است: چه قدم که بچه های کنکوری فعال هستید واقعا........چرا کسی نیست پس؟

من که کنکور ندارم روزی 5-6 بار سر می زنم !!!
پس بچه ها کجان؟

پاسخ
 سپاس شده توسط shahabsaa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,144 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,330 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,363 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,315 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,196 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,745 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,626 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,655 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,605 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان