امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان بهترین جزوه تاریخ معماری جهان
با سلام به دوستان عزیز:113

بهترین جزوه تاریخ معماری جهان که تا به حال دیدم و داشتمش رو براتون آپلود کردم.امیدوارم از این جزوه بسیار کامل و مفید استفاده کنید.

معماری جهان به صورت کامله و ایران هم کامل داره به همراه کلی پلان برای هر دوره

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، JAVAD4050 ، stilllife ، tafaghody ، hamidataee ، mina91 ، مسیحا783 ، atelieahjam ، yasmin44
mamnon

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,828 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 3 17,333 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان از زمان و معماری-منوچهر مزینی mahan 2 4,823 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 0 1,319 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 10 15,480 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,830 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
      غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 9 13,032 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۹:۲۵ عصر
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 0 1,657 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-1-2-3-4} @uror@ 13 7,577 ۱۳۹۳-۵-۱۹، ۱۲:۴۹ صبح
      غیر رایگان جزوه پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه mohsen madadi 0 1,586 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۴:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: mohsen madadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان