امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip
خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر
با فرمت pdf  و کیفیت تبدیل شده از word
دانلود قسمت اول:
30 صفحه اول:

در صورتی که امکان خرید نبود به لینک زیر بروید و دانلود کنید:

iranshahrsaz.publicfile.ir/post/5650

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

بند بگسل باش آزاد ای پسر چند باشی بند سیم و بند زر
گر بریزی بحر را در کوزه ای چند گنجد؟ قسمت یک روزه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط deldar ، alireza ، JAVAD4050 ، sajjad 21 ، ahmad lotfi ، MHAKBARI ، pegah.arch ، atelieahjam
با تشکر فراواااااااااان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    سلام.خسته نباشید...ببخشید قسمت اول و اخر یعنی 60 صفحه از کل کتاب؟یعنی کل کتاب موجود نیست ؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      تصویر صفحه اول فایل خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران

قسمت دوم در لینک مقابل : http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4851

فایل‌(های) پیوست شده
      .jpg   1.jpg (اندازه: 72.09 KB / تعداد دفعات دریافت: 108)
      آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        غیر رایگان دانلود مطالعات کتاب استاتيک کاربردي گلابچي MHAKBARI 2 8,123 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۲:۲۴ صبح
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        غیر رایگان دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی atelieahjam 4 3,294 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۱:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,806 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        غیر رایگان از زمان و معماری-منوچهر مزینی mahan 2 4,803 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 0 1,310 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 10 15,358 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,760 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
        غیر رایگان خلاصه کتاب پهنه بندی اقلیمی ایران با فرمت پاورپوینت پریسیما 4 12,837 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۱:۱۴ عصر
        غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 0 1,643 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر
        غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-1-2-3-4} @uror@ 13 7,503 ۱۳۹۳-۵-۱۹، ۱۲:۴۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان