امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور طراحی شهری وحشتناک سخت بود به غیر از زبانش
سلام سئوالات زبان که خیلی راحت بود مباحث هم همینطور بقیه سئوالات رو اون هایی که معماری خونده بودن می تونستن جواب بدن!
در کل سئوالات با پارسال خیلی فرق داشت و من خیلی خوشحال شدم که تشریحی ندادن بودن!!!
سئوالات اسکیس هم که یه پا اسکیس سراسری بود!!!!! اسکیس خیلی سخت بود!!!!!
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، mehman
Rainbow 
سلام. من تهران مرکز آزمون داشتم . گذشته از سوالات که بیشتر شبیه آزمون معماری بود ، اوضاع حوزه امتحانی افتضاح بود!!!
رسما بچه ها با هم حرف میزدن ! موقع اسکیس هم که دوستان کاغذ پوستی هاشونو رو کردن!!!!!!
این دیگه واقعا خنده داره!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط deldar ، elham90
ببین فکر نکنم کسی خواسته های اسکیس را انجام داده باشه همه از منزلشون یک برگ از طراحی خیابون و کانسبتها را سر جلسه اورده بودند و بدونه توجه به خواسته ها ی طراح سوال میکشیدند به نظرم اینجوری بود دیگه نمیدونم ولی عوض شدن رییس دانشگاه ازاد بد جور به ضرر ما تموم شد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، shahryar
توروخدا شانس ما رو می بینی ؟؟؟؟؟تا پارسال نصف سوالا از سالهای قبل بود امسال شاید از 100 تاسوال 2 یا 3 تا از سوالا تکراری بود...خیلی بد بود سوالااااااا...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    میگم دوستان من هرچی تست خانه شهرسازان بود خوندم با جزوه مهندس کوهساری اما نتونستم تحلیل فضای شهری را بزنم فکر کنم تحلیل فضای شهری سخت ترینشون بود نظر شما ها چیه

پاسخ
    مبانی نظری و تاریخش از همه فک کنم سختر بود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehman
    نمی دونم به نظرم کنکور بیشتر شکل فاجعه بود تا کنکور .من از سال 1372 تا 1390 کلیه سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و طراحی شهری رو کاملا مسلط بودم. به حساب خودم کلی مقاله و کتاب خوانده بودم اما یک خطشم به درد نخورد.بماند که چقدر واسه اسکیس تمرین کرده بودم اما هزاران افسوس
    این واقعا منصفانه نیست حق بچه هایی که درس خوانده بودند با این ازمون واقعا ضایع شد. چون واقعا خوندن و تلاش کردن برای این آزمون با نخواندن آن یکسان بود. این نهایت بی عدالتیه!!!22

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90
    قبلا انتخاب واحدی نبود. خود دانشگاهها تکمیل ظرفیت می دادند. اینجوری فکر کنم جدیده

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,888 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,322 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 661 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 981 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,163 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه 1993
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,908 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,845 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,947 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,100 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,456 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان