ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
درخواست طرح آماده سازی زمین
سلام دوستان. من به تازگی عضو این سایت شدم. نیاز شدیدی به یک نمونه طرح آماده سازی زمین دارم. ضوابط و مقررات، اصولی که بر طبق اون سازمان فضایی پیشنهاد شده، چگونگی پیشنهاد کاربری ها و ...
تا حدود 10 روز دیگه هم وقت دارم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

آخرین ارسال های من :
2
RE: درخواست طرح آماده سازی زمین
دوست عزیز من تا فردا برات میفرستم .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، farzane_85
3
(2011-05-29، 02:03 PM)lofra نوشته است: دوست عزیز من تا فردا برات میفرستم .

وای...
خیلی خیلی ازتون ممنونم. خیلی لطف می کنید:blush:

سپاس شده توسط: lofra
4
از دوست عزیزم lofra خیلی خیلی ممنونم. در این زمینه بسیار به من کمک کرد:heart:

سپاس شده توسط: lofra
5
خواهش میکنم دوست عزیز

سپاس شده توسط: farzane_85
6
(2011-05-29، 09:37 AM)farzane_85 نوشته است: سلام دوستان. من به تازگی عضو این سایت شدم. نیاز شدیدی به یک نمونه طرح آماده سازی زمین دارم. ضوابط و مقررات، اصولی که بر طبق اون سازمان فضایی پیشنهاد شده، چگونگی پیشنهاد کاربری ها و ...
تا حدود 10 روز دیگه هم وقت دارم.
این هم ایمیلم
Farzane_sfsam@yahoo.com
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

(2011-05-29، 02:03 PM)lofra نوشته است: دوست عزیز من تا فردا برات میفرستم .

سلام دوستان

این بحث مهمی است از دستش ندهید و یک نمونه طرح آماده سازی زمین را حتما کار کنید.

شاید روزی که مهندس farnaz_85 این درخواست را کرد کسی به فکرش نبود ولی از خانم مهندس لوفرا میخوام که در این مورد به دوستان مثل همیشه کمک کنند.

برای همه شما در آزمون دوم آرزوی موفقیت میکنم.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
7
با سلام.lofra خانم اگه میشه یک نمونه طرح آماده سازی زمین رو هم واسه من بفرستید.ممنون از لطفتون.موفق باشید.
اینم میلم. behzadamiri_amlash@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    8
    سلام دوستان.من رشته ام معماریه.تا حالا هم واسه مرحله دوم مقاله خوندمواماده سازی کار نکردم . نیاز به یه طرح آماده سازی دارم واینکه چه منبعی رو واسه آماده سازی معرفی میکنید.لطفا راهنماییم کنید.ممنون.

آخرین ارسال های من :
      9
      سلام lofraخانم اگه امکان داره طرح آماده سازی رو برای منم بفرستید. ممنون.

آخرین ارسال های من :
        10
        با سلام ... من هم تازه عضو سایت شدم....و به نظر میاد همگی دوستان نیاز به طرح آماده سازی داریم ،کاش میشد همیجا برای همه قار بدید تا همه درخواست با ایمیل و ... ندیم. و دردسر نشه.

اگر لازمه بگید برای ارسال نمونه تا ایمیل بدیم یا پیغام خصوصی کنید.
        تشکر از دوستان فعال این وب سایت

آخرین ارسال های من :
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            درخواست رایگان درخواست نمونه طرح تجمیع fereshtehr89. 482 2016-02-25، 09:52 PM
          آخرین ارسال: fereshtehr89.
            داوطلبین کنکور 95 آماده اید؟ alireza 933 2016-02-15، 07:47 PM
          آخرین ارسال: ne_da
            درخواست معرفی نمونه موردی imanataei 902 2015-10-05، 08:15 AM
          آخرین ارسال: imanataei
            تجاری سازی (برندسازی) شهر sgc 446 2015-07-27، 07:40 PM
          آخرین ارسال: sgc
            تجاری سازی (برندسازی) شهر sgc 419 2015-07-26، 05:40 PM
          آخرین ارسال: sgc
            درخواست مشاوره مرحله دو برنامه ریزی شهری farzaan 1,834 2015-07-13، 08:22 PM
            سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم. ویسوگ 3,298 2015-02-24، 12:57 PM
            درخواست رایگان درخواست راهنمایی در مورد نحوه انجام پروژه امکان سنجی imanataei 1,777 2014-11-11، 10:43 AM
          آخرین ارسال: imanataei
            مشاوره انتخاب واحد-برنامه ریزی منطقه ای-درخواست کمک sara.k 1,996 2014-10-04، 10:49 PM
          آخرین ارسال: sara.k
            درخواست مشاوره کنکوری با هزینه(دعوت از رتبه های برتر) alireza 1,315 2014-08-28، 11:42 AM
          آخرین ارسال: alireza
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            مقاله  مقاله شهرسازی 7 ساعت پیش archopedia alireza مقالات فارسی(vip-1)
            دانلود طرح ناحیه ای قزوین جلد1 7 ساعت پیش diamond alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
            روستا-شکتا- ساری 05-14 saeiideh alireza طرح،پروژه،نقشه
            دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
            دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
            درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
            بیکاری بعد از اتمام تحصیل در رشته طراحی شهری 03-07 nazgol22 nazgol22 تالار گفتمان طراحی شهری
            دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1397 02-25 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            طراحی شهری و روانشناسی محیط 02-20 shahryar mamamama سایر مقالات
            دانلود ارزشمند خلاصه فصل به فصل مباحث عمومی طراحی شهری 02-16 ریحانه dariushbabri مشاوره کنکور
            چگونه هوای پاکیزه داشته باشیم؟ 02-06 kazem kazem مدیریت شهری
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل