امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من برا کنکور چیکارا میتونم بکنم از الان؟ترم 3 هستم
ممنون مهندس.میخواستم بدونم من که وقتم تا کنکور زیاده تک تک کتابارو بخونم؟بعد اینکه تابستون کدوم کلاسای تخصصی رو برم.مطمئنا هدفم تهرانه اگه خدابخواد.فقط اگه بتونم با استفاده از راهنمایی های شما یه برنامه ریزی خوب داشته باشم موفق میشم:blush::shy:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: من برا کنکور چیکارا میتونم بکنم از الان؟ترم 3 هستم - توسط diamond - ۱۳۹۰-۹-۱۸، ۱۲:۰۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,418 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,167 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,690 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,321 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,282 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: منصور91
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,688 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
Star شهرساز یعنی؟!از دوستان میخوایم هرکس یه جمله بنویسه diamond 27 10,463 ۱۳۹۱-۶-۱۷، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: nazanin.gh
  برنامه ریزی حمل و نقل،جز کدامیک از سطوح برنامه ریزی ملی است؟ saeed nasiri majd 14 6,285 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  درد و دل های شما کنکوریها عزیز قبل از اعلام نتایج !! seywan_kurd 12 8,095 ۱۳۹۱-۳-۴، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: nm67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان